Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogy lehet gyakorolni a...

Hogy lehet gyakorolni a telekinézist?

Figyelt kérdés
Valakinek sikerült már úgy tárgyat elmozdítani hogy nem ért hozzá?

2012. jún. 7. 17:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Magát a telekinézis képességet nem érdemes gyakorolni csak. Nem szabad csak erre az egy "képességre" koncentrálni. Ahhoz, hogy ezt megtud csinálni fel kell építened egy baromi erős aurát (kb. fél év meditáció), és érdemes lenne kinyitni az összes csakráidat is, ami kell a telekinézishez a kézcsakrák. Hogyha a kézcsakráiddal már tudod mozgatni a tárgyakat, akkor az elméddel való mozgatás a következő szintje.
2012. jún. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
hogy tudom ezt elkezdeni? tudnál ebben segíteni?
2012. jún. 7. 17:33
 3/9 anonim ***** válasza:
2012. jún. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem pont erre gondoltam :D
2012. jún. 7. 17:42
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól értelmeztem azokat a részinformációkat, amiket általam hitelesnek vélt könyvekben olvastam, akkor chi-kung segítségével fel lehet építeni egy elég erős aurát, és elég életerő irányítására lehet képessé válni ahhoz hogy telekinézist véghez tudj vinni. Addig pedig ott van a psi wheel. Az erős aura amúgy nem elég, mert egy erős koncentrált tudatállapot is kell hozzá.
2012. jún. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
és azt hogy lehet elérni?
2012. jún. 7. 18:27
 8/9 anonim ***** válasza:
A könyv amit olvastam elég részletesen leírta a telekinézis kivitelezését, de a koncentrációt "a koncentráció egy speciális fajtájával...."-nak emlegette. Tehát megmutatta az ajtót, a lakatot rajta, a kulcsot meg lenyelte. Nem tudom milyen típusú koncentráció kell hozzá. Akit eddig láttam kivitelezni ilyesmit az eléggé beleizzadt, és nem volt tisztában a hatásmechanizmussal.
2012. jún. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Kim Bo Mao válasza:

Az teljesen igaz, hogy nem érdemes-mert nem is lehet-csak erre az egy dologra koncentrálni. Már próbáltam a PSI Wheel-t, de nekem az nagyon nehéznek tűnt, mert ahhoz, hogy bármit meg tudj mozgatni a tudatodnak jól kell látnod, vagyis érezned, "látnod kell 3D-ben". Szóval elsőképp kell hozzá egy bizonyos "játékos" kedv, amivel türelmes, és lelkes vagy. Le kell csendesítened az elmédet. Helyezd kényelembe magad, a legjobb ha ülsz. Nekem ma sikerült egy kicsit felemelnem egy kicsi ceruza egyik végét, és nagyon nehéz volt, de még mindig könnyebb volt, mint a psi wheel. Az a legjobb, minnél közelebb van hozzád a tárgy kezdetben. Mindenkinek máshogy megy módszerilag, elmondom az én verziómat. Mint a meditációnál, az egyik legfontosabb, hogy amikor találtál egy kényelmes pózt, maradj úgy mozdulatlanul, ne vakarózz, ne mocorogj. A kezeidbe vegyél egy tárgyat-pl. ceruza-, amit jól ismersz, és lehetőleg nem túldíszített, nincs rajta írás, mert ez eltereli a figyelmedet. Lazítsd el mindened. Hunyd le a szemed, csendesítsd el az elmédet, hogy nyugodt legyél, aztán képzeld el milyen érzés, meg látvány lenne, ha felemelkedne a ceruza. Ezután nyisd ki a szemedet és nézd, figyeld a ceruzát ahogy kinéz, próbáld érezni a súlyát, ahol hozzáér a kezedhez, és képzeld el, hogy felemelkedik, mocorog. Próbálj figyelni a kezedre, hogy lüktessen, hogy oda koncentrálódjon az erőd. Kitartónak kell lenned, és azt kell érezned, hogy ráérsz, és nem sietsz. Ne legyenek hirtelen harsány zajok, zenék. Képzeld el, hogy felemelkedik a ceruza, hogy már nem érzed a kezedben. Ha álmodtad már azt, hogy mozgatsz tárgyakat, akkor könnyebb lehet, mert -nekem-ugyanaz az érzés volt. Én addíg próbáltam, amíg meg nem fájdult a fejem, és akkor abbahagytam, és elmúlt, és jól voltam...

Nem szabad egyből azt akarni, hogy mindent megmozdítsunk, mertha túl magasra teszed a mércét, akkor csak csalódni fogsz, és a továbbiakban meg elülteted magadban azt a gondolatot, hogy "á úgyse fog sikerülni, én erre nem vagyok képes". Pedig de! Mindenki képes lenne rá, ha megtanulná.

Különböző gyakorlatok segíthetnek továbbá. Vedd meg a kedvenc csokid, és ne edd meg, de mindig tartsd magadnál, vagy amikor játszani/tv-zni szeretnél mondj nemet, ezzel fejlesztheted az akaraterődet. Aztán az is fontos, hogy légy figyelmes, figyeld a hangokat, a képeket, az érzéseket, és érzeteket(tapintás stb.). Gyakorold a koncentrációt azzal, hogy valamit, ami (viszonylag) mozdulatlan nézed, ameddíg csak tudod, és elképzeled a milyenségét...

Sok sikert.

2013. ápr. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!