Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ez jelenthet valamit? Különleg...

Ez jelenthet valamit? Különleges képességem van? Táltos (vagy mi ) vagyok?

Figyelt kérdés
Sokszor érzek meg dolgokat, amik rendszerint be is jönnek. Mielőtt a kishugom született én megálmodtam, pedig anyukám még nem is tudta.. Mikor anyukám beteg lett, meg kellett műteni, éreztem hogy nagy baj lesz (ha 10 perccel később van benn a kórházban meghal) pedig mindenki azt hitte hogy nincsen semmi baja.. 3. mellem van és felemás szemem..egyik kék másik zöld és elvileg meg sem születhettem volna anyukám betegsége miatt mikor terhes lett az orvosok nem akarták elhinni azt hitték viccel..

2012. jún. 7. 21:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
nem hinném de ha mégis ne reklámozd..
2012. jún. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
grat.jah lehet az vagy..csak nem a szerencsésebb..ha az lennél akkor a +dolgok nem lenének de így is jó vagy :D fejleszd ezt az erőd még jobban
2012. jún. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
a 3 mell mindenképp különleges, tegyél fel róla egy képet!
2012. jún. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
...a 3. mell csak egy mellbimbó szerű bőrképződmény, a valóságban semmi köze hozzá, csak így hívják mert hasonlít rá...
2012. jún. 7. 21:56
 5/15 anonim válasza:
Nekem is felemás színű a szemem és hasonló tüneteim vannak.
2012. jún. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Tom Benko ***** válasza:
47%
A harmadik mell és a felemás szem, na az különleges. A többi kognitív disszonancia. Táltos meg maximum paripa lehet.
2012. jún. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

haha

fir

2012. jún. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
A 3.mell azért van,mert volt a méhben még egy testvéred,aki felszívodott a 9hónap alatt,mert gyengébb volt,így csak te születtél meg.
2012. jún. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
42%
Táltos biztos nem vagy. Nem kaptad meg az elhívát.
2012. jún. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
43%
Te vagy a magyar Harry Potter.
2012. jún. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!