Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért nem enged el a múltam?

Miért nem enged el a múltam?

Figyelt kérdés

Egyszerűen folyton feltűnik a múltam(egy része),vagy így vagy úgy de szinte mindig jelen van az életemben!Pedig marhára mindent megteszek azért hogy ne legyen és mégis!Valahogy mindig előkerül!Mi a fenét csináljak?Költözzek el a világ másik végére vagy mit csináljak?

Miért kerül elő mindig?

Nagyon bosszant!


2012. jún. 15. 17:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi ez a részlet..?
2012. jún. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
???
2012. jún. 15. 18:30
 3/7 anonim ***** válasza:
A MÚLTAD RÉSZLETE AMI VISSZATÉR.
2012. jún. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szerintem nem fontos,így ha nem muszáj nem írnám le!
2012. jún. 16. 07:16
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor nem is kapsz választ :)
2012. jún. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azért kérdező, mert ahol élsz, tevékenykedsz és annak vonzáskörzete, minden egyes cselekedeted, ami elmúlik, de te ott maradsz, odaköt, és nem véletlen ha pl. egy régi osztálytárssal összefutsz, vagy tanulási nehézségeid voltak, és most is vannak, stb.
2012. jún. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem a múltad nem enged el,hanem te nem enged el őt.

Mert ha elengedted volna,bármi is volt az,akkor nem foglalkoznál vele és elfogadnád.Ahogy a szavaidból kiveszem, eléggé felkavar a dolog.Valamit nagyon elronthattál,ami lelkileg teljesen kicsinált és nem tudsz vele megbírkózni.Nézz szembe vele,gondold át mit rontottál el ,megpróbáltad-e helyrehozni.Ha igen,hogyan...

2012. jún. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!