Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ti láttatok már furcsa dolgoka...

Ti láttatok már furcsa dolgokat? Pl: szellem, ufó, angyal ilyesmi?

Figyelt kérdés
2012. jún. 16. 13:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
77%
Láttam már furcsa dolgokat, például néhány kategóriával feljebb az ezotériatopik.
2012. jún. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
90%

Elsőt adom! :D

Ja, és gondolom a NEM is elfogadható válasz. Szóval nem.

Amúgy ahogy észrevettem, az UFO észlelések száma fordítottan arányos az intelligenciával, de ne legyen igazam.

G.

2012. jún. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Direkt nem az ezotériához írtam mert nem jósok véleményére vagyok kíváncsi...normális emberek tapasztalatai érdekelnek!

Nem az angyalok-ról oldalas írások! De azért köszi!

2012. jún. 16. 13:14
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Talán. Szellemet nem, nem is hiszek bennük. Ufo, nos inkább azonosíthatatlan valamit. Talán műhold lehetett, de ahhoz lassú volt, és nem stimmelt a pályája meg nem úgy viselkedett mint egy műhold, bár attól még lehetett az is, kitudja. Nem szabad szemmel, hanem távcsővel csillagászat közben 135x nagyítással kissé imbolygó fényes izé volt, ott is fénylett ahogy követtem ahol a műholdnak már nem kellett volna. De semmi extra.
2012. jún. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Nem lehet h, valami törmelék volt ami bekerült a légterünkbe és elégett?
2012. jún. 16. 13:26
 6/19 anonim ***** válasza:
94%

Hát én Istenbe se hiszek,nos.

Én 5kor szoktam kelni reggel,hogy iskolába menjek.

Lementem a lépcsőn,nyitva volt a fürdőszoba ajtaja a másik szobából a lámpa fénye bevilágított a fürdőszobába és Jézus alakjára lettem figyelmes beszartam..

Tegnap vettem észre hogy most már a 2. emeleten ahol a szobám van ott is a másik szoba lámpája Jézus alakjára emlékeztet a sötét fürdőszobában.

Elég érdekes..

Ez megtörtént velem komolyan.

2012. jún. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
az komoly, főleg h nemis hiszel
2012. jún. 16. 16:19
 8/19 anonim ***** válasza:
78%
Húha... engem meg egy perec árnyéka egy szekér kerekére emlékeztet... URAM ATYÁM ELJÖTTEK A SZEKÉRSZELLEMEK!
2012. jún. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
87%
Én egyszer láttam egy reptoidot, a kanapé mögött ült és a nagylábujját harapdálta.
2012. jún. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Szellemet igen, nem is 1x. UFO-t ami eleve azt jelenti hogy azonosítatlan repülő tárgy:D igen... eléggé érdekes volt...angyalt viszont egy 1800as években készült képen.

Nos, ennyi volna, de persze nem csak ezek a dolgok léteznek:D

2012. jún. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!