Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ezek kik lehettek? Igazi ez...

Ezek kik lehettek? Igazi ez egyáltalán?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


a történelembe voltak már utalások órisáokra, emg ma is vannak magas emberek, de azok alig nagyobbak 2.5 méternél, max 3.

Akkor mitől lehettek ilyen magasak a régi emberek? Én úgy tudtam, hogy visszafelé a történelembe inkább alacsonyabbak voltak az emberek mint manapság.

Valaki tud erről valamit?



2012. jún. 19. 14:22
 1/10 anonim ***** válasza:
34%
ez a Komaromi Erodember egyik Ose :D
2012. jún. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem csak apró emberek éltek régen. Indiai leletekből kikövetkeztethető, hogy éltek un. megantropusok, gigantopithecusok (talán jól emlékszem a névre...) és valószínűleg azért haltak ki, mert a célszerű, élettani méretüket jelentősen meghaladták és ezért életképtelenné váltak.
2012. jún. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ezek nem igaziak...
2012. jún. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ezek egy unatkozó emberképei. Aki ért a számítógéphez és a képszerkesztéshez az pillanatok alatt csinál ilyen képet...
2012. jún. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Jajj, ez már annyira régi! Többször körbejárt, hogy ez csak egy photoshopos beugratás!
2012. jún. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Max 3m... Hol hagytad az eszed? A világ legmagasabb embere (ha még mindig ő az) nincs 250cm...
2012. jún. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Nem nagyon vagyok szakértő ebben az "órási emberek" témában. De ami az első képet illeti az biztos hogy fake, mivel nem hiszem hogy falusi embereket tettek oda hogy ássák ki a csontvázakat. Ha tényleg találnának ilyen csontvázakat akkor először az archelogusokat hivnák ki és amellett bemondanák tvbe, rádióba, újságba. Viszont sose halottam róluk csak neten lehet róluk olvasni ami nem épp a legmeggyőzőbb mivel az internetre manapság már minden felkerülhet.
2012. jún. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem igaz kedves kérdező, megnyugodhatsz.
2012. jún. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
46%
Ha érdekel olvasd el ezt: [link] azért mert nem mindent osztanak meg a társadalommal attól az még van ....-.-"
2012. jún. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"azért mert nem mindent osztanak meg a társadalommal attól az még van ....-.-"

Barom.

Ez alapján a rendkívül tudományos cikk alapján állítod?

2012. jún. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!