Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hullócsillag és kívánság. Ez...

Hullócsillag és kívánság. Ez valami babona?

Figyelt kérdés
Ha egy hullócsillagot lát az ember és kíván valamit mennyi az esélye hogy teljesül? Illetve honnan ered ez hogy kívánni kell, valamiféle babona?
2012. jún. 23. 09:13
 1/8 anonim ***** válasza:
10%
mennyi az esélye hogy teljesül? 100% szerinted.Akkor hetente lenne ötös a lottón.Meg az utca tele lenne halott emberekkel és terhes nőkkel.
2012. jún. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én nem mondtam ilyet hogy 100%ban teljesül. szövegértés-.-
2012. jún. 23. 10:47
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Babona. A hullócsillag ritkasága miatt alakult ki. De ha te elhiszed hogy szerencsét hoz, vagy teljesíti egy kívánságodat, akkor nagyobb eséllyel fog teljesülni, mert a hit nagyban befolyásolja az ilyesmit. Ha hullócsillag nélkül is elhiszed hogy a kívánságod teljesül, kb ugyanakkora a hatás.
2012. jún. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
59%
Igen, valami babona. Alapja nincs, de ugyanolyan szép reményű, mint a Karácsony Jézuskával.
2012. jún. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2012. jún. 23. 14:29
 6/8 anonim válasza:
igen babona am szerintem 2% mert nekem még egyszer sem teljesült
2012. jún. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bejött.2-szer is.
2012. jún. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Rolloh válasza:
84%
Ha hiszel benne sikerül, de vigyázz mit kívánsz, mert meg is bánhatod! Olyat, hogy soha örökké ilyet ne mondj, de puszi, mert nekem teljesült, pont úgy hogy, nem számítottam rá! :) De el is múlt mert azt kívántam csak 1 napra .. :) pedig jó sokáig kellett volna.. de m1 :)
2012. szept. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!