Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Tehetetlen vagyok, mit tegyek?

Tehetetlen vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok. Van egy Kínai lány akibe nem vagyok szerelmes ,de akkor is olyan mintha valami hozzá "kötne".

Nem rég jött Kínából. Osztálytársak vagyunk,vagy voltunk ,mert ugyebár 1-2 hete elkezdődött a nyár. Vége a sulinak. És nem tud magyarul ,de angolul se. És nagyon nehezen vagy alig tudok kommunikálni vele. Egyébként több hónapon keresztül szoktam átjárni hozzá ami igazából egy Kínai büfé. Itt Dunaújvárosban. És az nagyon bosszant ,hogy 1:Egyszerűen kénytelen vagyok megtanulni a Kínai nyelvet.(Amúgy csak pár hete kezdtem) 2:Utálok Magyar lenni. Kínai szeretnék lenni. Gyűlölöm ,hogy még csak meg se választhattam hova szülessek. És még csak meg se tudom ölni magam. Ezek szerint megszívtam és élnem kell az életem amíg meg nem hallok? Utálom ,hogy hibába szeretem a Kínai lányt 1 vagy 1,5 év múlva vissza megy Kínába. És örökre nem látom őt. Akárhogy akarok próbálkozni csak egy ember vagyok. Tehetetlen,átlagos. Nem akarom ezt az életet élni.



2012. jún. 24. 13:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Arról csak te tehetsz, hogy tehetetlen és átlagos vagy. Mindenki ugyanolyan esélyekkel születik, csak mások másra használják fel, így lesznek ők "nem átlagosak". Kérj el tőle valami internetes elérhetőséget, úgy talán tudsz vele később is beszélni.
2012. jún. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Megválasztottad hova szüless, Magyarországot választottad, és nem Kínát. Az hogy erre nem emlékszel még nem mentesít a döntés alól, és ha gyűlölöd ahova születtél, akkor jusson eszedbe hogy a te választásod volt. Szóval így gyűlölj magyarnak lenni.
2012. jún. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Luna5 válasza:

A lehetetlenség egy olyan fogalom,amit azért találtak ki,hogy irányítva legyél olyan más emberek által akiknek,ez-az érdeke,de tudd meg irányítani téged csak egy embernek van joga az pedig nem más mint saját magad,önmagad.A sors több lehetséges útból áll,és te választod meg merre akarsz menni,nem mindig könnyű az-az út amire rá akarunk lépünk,de ha elég nagy a hitünk,akkor miénk lehet az amire igazán vágyunk.A nehezebb út végén,ami néha szinte lehetetlennek tűnik,nagyobb a boldogság,mert azért megharcoltunk.Az igazi szeretetet és szabadságot nem országhatárokban kell mérni,hanem abban mennyire erősek az érzéseid.Javaslom előbb gondold át mit érzel valójában,és aztán meg azt hogy tudnál-e azért az érzésért áldozatokat is meghozni.Az élet több próbatétel,neked kell felismerned őket,csak önmagadban találhatod meg a megoldást.

Üdv.

2012. jún. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tanuld meg kínaiul, h 'tetszel nekem', aztán activity-zzetek és rajzoljatok egymásnak :D
2012. jún. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Annyi értelmes ,csini magyar lány van miért nem közülük választasz?

Tudom nem szabad általánosítani ,de ők is hozzájárultak a magyar kiskereskedők tönkre menésében. Nagy állatvédő vagyok és náluk ,minden ami mozog az kaját jelent.

Eszik a macska és a kutya húst is.Nehogy azt hidd ,hogy Magyarországon feladták a szokásaikat.

’’nekik köszönhető,, :

-cápa uszony leves(csak az úszóit vágják le ,és még élő cápát visszadobják)

-medve epe(szűk ketrecekben a megkatéterezett barna medvéknek minden nap leengedik az epéjüket)

- baromi vagánynak tartják magukat ,amikor kicsi élő polipot feltekernek evőpálcára és élve lenyelik.

És még tovább lehetne a válogatott aberrációjukat sorolni .


Légy büszke a Magyarságodra! Nem véletlenül akarja annyi náció megvetni a lábát ezen a földön !!! Amúgy volt már kínai temetés Magyarországon ?


Nem gondoltál még arra,hogy ’’megetettek,,-szerelmi kötést,bűbájt raktak rád?


Bocs,de akkor is ez a hozzászólásom ............

2012. jún. 26. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát velem is volt ilyen, a lány messze is van, meg ilyenek. Legyél értelmes, kreatív. Találj mást. A szerelmi mágia meg elég furfangos dolog főleg a kínaiaknál.
2013. máj. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!