Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Halott volt-szerelmemmel...

Halott volt-szerelmemmel álmodtam. Jelent ez valamit?

Figyelt kérdés
20 éve volt nagy szerelem a miénk,aztán elkerültünk egymás mellől.Kb 8 éve újra összefutottam vele itt-ott,akkor már súlyos alkohol-problémái voltak,balesete is volt,a munkáját is elveszítette.Tavaly januárban meghalt.Most napok óta vele álmodom.Áll velem szembe és csak mosolyog...és azzal a fiatal arccal,ahogyan 20 éve nézett ki.Szerintetek jelent ez valamit?

2012. jún. 26. 13:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Uhh... részvétem..


Amúgy gondolom hiányzik neked, ezért álmodsz vele mindössze.

2012. jún. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Antimod ***** válasza:
Lehet. Nem üzen semmit?
2012. jún. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem mondanám hogy hiányzik,régen volt nagyon...meg nem is gondoltam rá,már nagyon régen.

Nem "mond" semmit...csak áll velem szemben és mosolyog...nem teljesen tiszta a kép...gondoltam arra,nem e mondani akar valamit,mert most egy elég zűrös kapcsolatban vagyok...

2012. jún. 26. 14:31
 4/5 Tom Benko ***** válasza:
De, azt jelenti,hogy róla álmodsz.
2012. jún. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Eszedbe jutott vagy sem, álmodban olyan emberekkel találkozol, akivel egyszer a valóságban már igen. (Akár látásiból is ismert emberek megjelenhetnek.) Nem jelent semmit, nyugodj meg. Ezek csak álmok. Semmi misztikus nincs bennük.
2012. jún. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!