Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Na, mi történt tavaly november...

Na, mi történt tavaly november 11-én?

Figyelt kérdés

Emlékszem, nagy hűhót csaptatok körülötte, hogy így misztikus nap, meg úgy világvége meg amúgy energiamittoménmi, aztán valahogy elfelejtődött. Vagy lehet a Föld lakosságának fele felemelkedett a Zégbe, csak még nem hallottunk róla? Most jutott eszembe ez, gondoltam már elég idő eltelt, hogy bármiféle hatás érződjön, de én sajna nem érzek semmit. Se üstököst, se katasztrófákat, se dimenziókat, se energiamittoménmit. Felvilágosítanátok, hogy mi volt?


[link]

[link]


2012. jún. 29. 19:46
 1/9 anonim ***** válasza:
88%

Semmi, ezt te is tudod szoval ertelmetlen a kerdes-.-


Ha arra szeretnel utalni,hogy mennyi marhasagot kitalalnak es elhisznek az emberek akkor kereshettel volna valami erdekesebb datumot...

2012. jún. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Neménvagyokaz ***** válasza:
100%
Akkor volt a névnapom.
2012. jún. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
ez még nem zárja ki hogy decembertől lesz valami
2012. jún. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
megpróbáltam leadni a szakdolgozat támavázlatát. aztán végül nem adtam le.
2012. jún. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Aznap vettem a gépemet. Acer Aspire One 722-c6.
2012. jún. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Tavaly nyáron is volt valami nagy napkitörés, ami elvileg megzavarta a föld mágnesességét. Aztán valahogy mégsem...
2012. jún. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Tom Benko ***** válasza:
Véget ért az őszi szünet...
2012. jún. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

na akkor mesélek egy sztorit..

van a falu , és a faluban egy kissrác, a kissrácnak van egy fárasztó,idegesítő hobbija, hogy mindig riogatja a falu lakóit azzal az elszólással, hogy "jön a farkas,jön a farka"..ezt eljátsza egy nap, mindenki halálra rémül futkos fel le, nem tudja hova meneküljön hogy mentse a bőrét..de aztán kiderül hogy a srác csak kamuzott, ezért csökkent a falu lakójainak a felé irányuló bizalma, na nembaj a srác nem adja fel, ugyanezt eljátsza a falu lakóival, azok megin fel le rohangálna menteni magukat..és megin kiderül hogy nincs semmi baj ebben a rohadt világban, nincs mitől félniük a srác csak kamuzik..már totál nem bíznak a srácban.szarnak a fejére

egyik nap a srác meg egymagában és látja hogy jön a farkas a falu felé..időben visszafut a faluba, hogy értesítse a lakókat.."jön a farkas, jön a farkas". csak egy a gond, azok nem törődnek vele, teszik a dolgukat..és amikor megjön a baj, akkor megsebesülnek, meghalnak, aki meg elég erős hogy szembeszálljon a "gonosszal" legyőzi azt/sikeresen elmenekül

2012. jún. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A 11-es nem éppen szerencsés szám...
2012. jún. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!