Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mikor zenét hallgattam egyszer...

Mikor zenét hallgattam egyszer csak besípólt a fülem, majd egy hang szólalt hozzám, amit sajnos nem értettem. Mikor abbahagyta, újra bespíolt a fülem olyan 10 mp. -re. Ez az egész olyan 30 mp-ig tartott. Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés

2012. júl. 7. 23:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
nekem már évek óta sípol a fülem folyamat, az hogy mitől jó kérdés :D
2012. júl. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Ebben az egészben nem az az érdekes, hogy besípólt, hanem hogy még egy hang is szólt hozzám, de nem magyar nyelven. Aztán újra besípólt a fülem, majd olyan 10 másodpercre kezdtem el hallani újra a zenét, amit hallgattam.

Azt hittem, hogy megkattantam, de nem :D

2012. júl. 7. 23:27
 3/19 anonim ***** válasza:

egy külföldi szelleme lehetett, de úgy tűnik rossz volt a címzett, mert nem értetted?

egyébként felismerted milyen fajta nyelv volt?

de még az sem kizárt, hogy az ufok üzentek, de hogy kiderítsük mi volt, mesélj többet!

2012. júl. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Nos egy férfi hang volt. Sajnos a nyelvet nem ismertem fel, talán még sosem hallottam.

Kiskoromban voltam csontkovácsnál, akinek elvileg olyan képessége van, hogy látja az emberi aurát. A végén kiderült, hogy egy indigó gyerek vagyok. Ez is közre játszhat?

2012. júl. 7. 23:32
 5/19 anonim ***** válasza:

Biztos.

Amugy erre neked kéne rájönni mert te hallottad

2012. júl. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Az indigók nagy jelentőséggel bírnak az emberi életben. A fülsípolás üzenet egy magasabb létsíkról, neked címezve. Akkor érted meg mi volt amikor el jön az ideje.

Lehet furán hangzik, de így van:D.

De lehet biológiai oka is. Betegség egyéb.

De döntöd el melyik a jó válasz:D

De a válasz benned lakozik :)

2012. júl. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy milyen zenét hallgattál és, hogy. Ha monoton fehér zaj szerűt, sötét környezetben akkor az könnyen hallucinációt okozhatott.


Amúgy én mindig ilyennek képzeltem el az elmebajt szóval ha Beatles-t hallgattál a Budapesti Városligetben fényes nappal akkor keres fel egy pszichomókust.

2012. júl. 7. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Egy ismerősöm is ezt mondta hogy lehet hogy egy üzenet, amire majd nekem kell hogy rájöjjek, és majd ha eljön az idő, akkor megtudom.

Ez az egész dolog engem nagyon kíváncsivá tett különben.

Nem nem hallgatok olyan zenéket. És Pesten sem sűrűn vagyok évente ha egyszer, még annyiszor sem. :)

Remélem, hogy csak jó dolog lehet. Semmi rossz indulatú biológia nem mutatkozik madj a jövőben.

2012. júl. 7. 23:57
 9/19 KMJ ***** válasza:
Olvastam olyat, hogy hangfelvevőre szoktak szellem üzeneteket fölvenni, külföldieket is, amiket le lehet fordítani.
2012. júl. 8. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát, sokat segítettetek.
2012. júl. 8. 00:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!