Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Normális ha az emlékeimben...

Normális ha az emlékeimben kívülről látom magam?

Figyelt kérdés
Szoval ha eszembe jut pár régi emlék,akkor nem ugy emlékszem mint ha én éltem volna meg,hanem mint ha kívülállóként lettem volna ott.Nem ugy kéne emlékeznem mint ha velem történt volna?
2012. júl. 9. 12:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem, Mivel nem veled történt!!! :D
2012. júl. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is így emlékszem vissza legtöbbször. Nem tudom mi az oka de szerintem normális.
2012. júl. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi:)

azt hittem ha visszaemlékszem vmire akkor ugy emlékszem ahogy megtörtént,és ezért furcsállottam h pl. láttam magam egy szülinapomon,de kivülröl.

2012. júl. 9. 17:37
 4/5 anonim ***** válasza:
Ilyen gyakran előfordul a korai gyerekkori emlékeknél, és azért történik így, mert gyakorlatilag azok nem a te emlékeid, hanem abból keletkeztek, hogy a szüleid elmondták neked, miket tettél. Szóval trükkös. :)
2012. júl. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ez biztos nem olyan emlék,ami miatt feltettem a kérdést,anyu(meg senki) nem volt a szobában,mikor unokatesomékat vártam szülinapomon,és futkároztam körbe a szőnyeg mintáján...
2012. júl. 10. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!