Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Nem értem. Miért van ez?

Nem értem. Miért van ez?

Figyelt kérdés
Vizualizálom sokszor miként tér vissza a volt párom hozzám.Sokszor gondolok rá,magam elé tudom képzelni,érzem ahogy átölel,stb.Ebből leszűrhető hogy még mindig nagyon szeretem.Erre mit csinál az élet?Hozzám sodort egy pillanatra egy másik férfit,akivel csókolóztam,és nem értem hogy történhetett ez meg,hiszen már évek óta ismerem látásból,soha nem gondoltam vele kapcsolatban semmire,csak az tűnt fel hogy a héten minden nap láttam tök véletlenül,és éreztem hogy talán ez mégse olyan véletlen:)Persze nem akarok tőle semmit.Azért furcsa ez,mert egy régebbi szakításom után ugyanez történt.Minden pillanatban rá gondoltam,erre egy másik férfit lökött hozzám a sors.Nem úgy van elvileg,hogy amit nagyon szeretnék,és erősen rákoncentrálok,annak kellene bekövetkeznie?Vagy rosszul csinálok valamit?
2012. júl. 22. 13:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha csak ennyin múlna, nem lennének boldogtalan emberek.
2012. júl. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!