Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért járnak az ezotéria...

Miért járnak az ezotéria kategóriába szkeptikusok?

Figyelt kérdés
Nem értem, mindig ide járnak, és szórakoznak. Ez az ezotéria kategória, ha nem hisznek benne, ne jöjjenek ide. Menjenek a humor kategóriába, ahova valók!

2012. júl. 24. 15:03
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
40%
Bunkóságból, meg beképzeltségből, mert azt hiszik, kíváncsi rájuk valaki. Ez van, figyelmen kívül kell hagyni.
2012. júl. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
54%
Amiért az iskolába tanárok.
2012. júl. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
45%
Hogy hangoztassák a véleményüket, miszerint hiszékenyek, ostobák, és hazugok gyülekezete vagyunk.
2012. júl. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok hiszékeny, sem ostoba, (legalábbis szerintem) és nem hiszek el minden badarságot, csak amit magam tapasztalok, vagy bizonyítékot találok rá.
2012. júl. 24. 15:38
 6/26 anonim ***** válasza:
26%
Szerintük ez önámítás, vagy ha másoknak beszélsz róla mások becsapása, direkt vagy tévedésből. Ők nem képesek elhinni, hogy más tapasztalhatott ilyet. Biztos képzelődött az illető, esetleg bolond.
2012. júl. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
29%
Kötekedni.
2012. júl. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
87%

Ezt a rovatot sok tapasztalatlan fiatal is olvassa. Ha csak eggyel sikerül megértetni,hogy a jelenségeknek meg kell keresni az okát,és nem középkori babonákban hinni,akkor már érdemes volt idejönni.

Az ezotériára NINCS bizonyíték. Csak hiszékenység van.

2012. júl. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 Antimod ***** válasza:
24%

"Az ezotériára NINCS bizonyíték."


És ezért tagadni kell mindhalálig, igaz?

2012. júl. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
33%
Van bizonyíték, csak te nem fogadod el. A ezotériát pedig együtt emlegetni a babonával olyan, mint a tudományt a sufniban kotyvasztással.
2012. júl. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!