Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ez mitől van? Jelenthet ez...

Ez mitől van? Jelenthet ez valamit?

Figyelt kérdés

Kicsit hosszú lesz,de remélem nem baj.:)

Szóval pár hónapja nagyon furcsa álmaim vannak.Legelőször azt álmodtam,hogy az unokahúgom beteg és megfog halni,majd pár nap múlva kiderült,hogy tényleg nagyon beteg és korházba szállították,de szerencsére nem halt meg.Aztán megint álmodtam...mintha egy csomó kígyó lett volna az egyik szobában és féltem tőllük,valaki pedig valami olyasmit kérdezett,hogy"eddig a kígyókkal játszottál,most meg félsz tőllük?".Nem nagyon foglalkoztam vele,de másnap egy kígyó bejött valahogy a házba,ez egy kicsit megrémísztett,és pl.a szülinapomon is azt álmodtam,hogy valaki olyasmit mond,hogy Sátán is fog neked ajándékot adni.Ma egy lepkével álmodtam,és az előbb bejött a házba egy óriási lepke.Csak én látom az összefüggéseket?Mi lehet ez,mi a bajom?



2012. júl. 25. 14:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
6%
nem olvasom végig
2012. júl. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 strawberryshake. válasza:
szerintem az van hogy megálmodod azt ami történni fog!
2012. júl. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 strawberryshake. válasza:
ja és velem is volt ilyen.
2012. júl. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 strawberryshake. válasza:

egyszer........

amikor..

már majdnem....

aludtam...

hirtelen..

arra gondoltam(nem én irányítottam)

hogy milyen rég halt már meg egy sztár.

aztán másnap meghalt(Mary Zsuzsi)

Aztán valamikor ugyan ez történt csak más történéssel.

Arra ''gondoltam'' hogy milyen rég sírt már xy ember(nem írok nevet) és másnap sírt!

Aztán már kezdtem félni magamtól amikor hirtelen..................................................................................................................................................................................................................................eszembe jutott hogy abba hagyom a gondolkodást és boldogan élek amíg élek.!!!!!

2012. júl. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

1. Válaszoló az te dolgod!

strawberryshake neked pedig köszönöm a válaszod:)

Továbbra is várom a válaszokat!!!!

2012. júl. 25. 16:02
 6/12 strawberryshake. válasza:

De ha nem hagy nyugodni ez a dolog fordulj szakemberhez.

Lehet hogy téged isten evvel a képességgel ruházott fel, és lehet hogy a jövőben nagy szükséged lesz rá, sőt ha ilyeneket megálmodsz hogy beteg valaki akkor lehet hogy ha te elmondod az álmodat annak a személynek, életet is menthetsz!

2012. júl. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 strawberryshake. válasza:
Elősször lehet hogy félelmetes, de idővel biztos hozzászoksz az adottságaidhoz, lehet hogy jós leszel.
2012. júl. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Hááát nem tudom,hogy ez miért is van,szerintem köze lehet a 3.szememhez...szeretném fejleszteni ezt a képességet,de nem tudom,hogyan kell.Mindenesetre várom a válaszokat!!!!
2012. júl. 25. 17:08
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem veszed észre, hogy strawberryshake egy troll és szórakozik veled ?XD Nincs semmilyen képességed és nem is lesz soha ezek vagy csak véletlenek, vagy kitalációk..
2012. júl. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Jah én meg már kezdtem azt hinni,hogy vannak normális emberek a Földön,de bocsi tévedtem.Am meg nem kitaláció,nem tudom mi ez...de ahogy akarjátok...akkor hivjuk csak véletlennek...nekem már mind1 :/
2012. júl. 26. 14:10
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!