Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Én félek a világvégétől. Ti...

Én félek a világvégétől. Ti nem? 12/l

Figyelt kérdés
Tényleg félek egy picit :/

2012. aug. 6. 13:46
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
94%
Egy időben úgy gondoltam hogy ha rengeteg ember hiszi hogy rettenetes dolgok fognak történni egy adott időpontban az valamiképp meg is történhet,ha nem is pontosan előírtak szerint de hasonló esemény gyengébb kivitelben.De ha visszanézünk például 1999-re amikor minden számítógép meghibásodását jósolták,még kisebb esemény sem következett be,szóval ennyit a tudat megteremtő erejéről.
2012. aug. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
48%

Honnan veszitek, hogy 2012. dec. 22-én (vagy mikor) világvége lesz? A maják szerint dimenzióváltás fog bekövetkezni.


Ha meg valamikor ténylegesen világvége lenne (meteorit, vagy akármi), tök felesleges lenne félni, nem tudnál ellene mit tenni. :)


Minden jót!

15l

2012. aug. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 istván 83 ***** válasza:
28%

1.:mennyen a francba az aki ezt lepontozza.

2.:én is félek egy picit de mit tehetnék nincs a hátsókertemben egy atombunker vagy egy űrsikló.

2012. aug. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
82%
Én nem félek,sőt,örülök neki.Amerre most halad a világ,azok miatt egyáltalán nincs kedvem egy ilyen helyen élni.Inkább akkor jöjjön egy meteor és pusztítson el mindent.Jobb pár nap alatt meghalni,mint hosszú évekig szenvedni,amikor majd összeomlik a világgazdaság.De nyugodj meg,nem lesz semmilyen meteor.Nincs olyan szerencsénk.
2012. aug. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
82%

Miért vannak törölve a válaszaim amiket viccesnek ítél még a többség? :)


Mivan, valamelyik modika berágott? ;)

2012. aug. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Tényleg elkeserítő hogy hova halad a világ... :-/
2012. aug. 7. 09:50
 27/36 anonim ***** válasza:
37%
Ha lesz, ha nem lesz, készülni készülhetsz:P Amcsiban pl.: azt hiszem hvg-n írták, hogy több család fegyvereket vásárolt, élelmiszer készleteket halmoz fel, és minden nap gyakorlatoznak a világvégére. Ha bár itt nincsenek túlságosan elterjedve a fegyverek, még is készülhetsz, hiszen jobb esetben konzerveket el tudsz raktározni, de ami ennél fontosabb az az, hogy a világvégére nem csak anyagi dolgokkal készülhetsz, hanem tanulással is, a magyar könyvkínálat tele van növény termesztési, és állat tenyésztési könyvekkel(de rengeteg téma van még amit fel lehet dolgozni)és ha a világvége mégsem olyan pusztító mint sokan gondolják, hanem mondjuk csak egy teljes gazdasági összeomlás, akkor neked ott a felhalmozott tudásod, amivel magadat és a közösséget gyarapíthatod, előnyhöz juttathatod. Nem beszélve arról, hogyha esetleg nem történik semmi, akkor sem leszel hülye ezekhez a témákhoz, illetve tanulsz ami a sport mellet a leghasznosabb időtöltés.
2012. aug. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 Won ***** válasza:
9%
A fegyverekkel sokra mennek...
2012. aug. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
100%

Nem félek, mert nem lesz világvége.

Annyiszor jósolták már, mégse lett semmi.

Ha lesz, akkor meg így jártunk!

Ne agyalj ezen, ha vége a világnak, úgyse tudsz mit csinálni!

2012. aug. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim válasza:
GYÖKÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉR!
2012. aug. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!