Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi lehetett ez a jelenség...

Mi lehetett ez a jelenség (fekete alak az ágyam mellett kiskoromban)?

Figyelt kérdés
Még mikor nagyon kicsi voltam, emlékszem, hogy éjszakánként ha felébredtem, egy embermagasságú sötét alak állt az ágyam mellett, de átlátszó is volt egyben (nem fehér mint egy szellem), olyan mint egy szellem, de fekete volt. Nem féltem tőle, csak furcsálltam, egyébként ez az alak (ha egyáltalán gondolkodó lény volt) sosem mozdult meg, éjjelente feltűnt, nappalra eltűnt.
2012. aug. 18. 13:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
szerintem csak odaképzelted. én is szoktam látni fekete alakokat sötétben, főként, miután megnézek egy horrorfilmet.
2012. aug. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy csak képzeltem, de az a fura hogy nem a szemem sarkából láttam, ahogy mások szokták ésmire odanézni nincs ott semmi, hanem jól meg tudtam figyelni a jelenséget. Horrorfilmeket akkoriban nem néztem, kicsi voltam, szüleim sem engedték.
2012. aug. 18. 13:24
 3/12 anonim ***** válasza:
81%

Érdekes. Azt mondják a kisgyerekek fogékonyabbak az ilyesmikre, szóval meglehet, hogy láttál valamit/valakit. Persze ezt nem tudhatjuk biztosra.

Emlékszem kiskoromban amikor alváshoz készülődtem, megláttam a szobában több embert beszélgetni, iszogatni. Kicsit átlátszóak voltak, és régies (úri) ruhájuk volt. Így visszagondolva elég viccesen hangzik. Emlékszem, hogy nem féltem én sem. Látszólag ők nem vettem észre, illetve nem vettek rólam tudomást. Kíváncsi vagyok, hogy ez tényleg igaz-e vagy csak képzelődtem ki tudja miért. :D

2012. aug. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%
Én is szoktam ilyesmit látni a sötét miatt... és nem csak a szemem sarkából :) Csupán egy optikai csalódás volt, mégha igazinak tűnt akkor is.
2012. aug. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 x) ***** válasza:
100%
Kiskoromban én is láttam ilyeneket utána egyik este rájöttem hogy csak a lámpa meg valami más bútor árnyéka. :) Szerintem nálatok is csak valaminek az árnyékát láttad. Gondolom nem volt túl sötét ha az alakot láthattad, volt fény szóval csak valami odavetült :)
2012. aug. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Kettő dolog lehetséges:

1. Valóban optikai csalódás volt (egy apró játék amit énis rengetegszer észlelek).

2. Ha tényleg minden éjszaka ott volt, és UGYANOTT, akkor valaki/valami vigyázta az álmodat, vagy épp megfigyelt... de ez tényleg tisztázatlan, nem lehet biztosra mondani.

2012. aug. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem árnyék volt, tudom, mert nem 2D-s volt, hanem 3D-s
2012. aug. 19. 13:09
 8/12 anonim ***** válasza:
95%
hát ha valami kiskoromban ott kolbászolt volna a sötét szobámban,tutí h összevisítottam volna a ház népét...
2012. aug. 27. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem kolbászolt, nem csinált semmit csak ott volt mint egy bútor
2012. aug. 27. 12:28
 10/12 anonim ***** válasza:
hát akkor is...
2012. aug. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!