Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek ez igaz?

Szerintetek ez igaz?

Figyelt kérdés

Azt hallottam hogy a frigy láda amiben a kő van a 10 parancsolattal tényleg létezik és valami őrők őrzik egy sivtagban amit ha megpróbálna ellopni vagy roszra használni az meghall, és hogy nagy mágikus erővel bír.

Szerintetek igaz?


2012. aug. 18. 20:28
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Állitólag Etiópiában van,de nem hiszem,hogy bármilyen mágikus erővel rendelkezne.Ha tényleg ott is van nem láthatjuk,mert nincs benne tíz parancsolat szerintem és az igazán kellemetlen lenne a katolikus egyháznak.
2012. aug. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%
Indiana Jones már megtalálta.
2012. aug. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem meg volt a rejtélyes biblia cimü könyv az pont ilyen hasonlo dolgokra ad magyarázatott mint a frigyláda.

létezik.

Itt meg is nézheted.

[link]

2012. aug. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ha bemész a könyvtárba (Széchényi, MTA, FSZEK, stb.), és mondod, hogy a frigyládáról szeretnél olvasni, akkor jópár ezer könyvet adnak.

A Google-ba is beírhatod, de az csak a legnépszerűbb találatokat adja ki, de első körben az is megteszi.

2012. aug. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
40%
A frigyláda afrikában, Zambiában van.
2012. aug. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó.

A frigyláda állítólag Etiópiában van.

Egy olyan fickó őrzi, aki egész életében nem jöhet ki az épületből. Ő az egyetlen, aki láthatja.

Épp emiatt rejtély, hogy valóban ott van-e vagy sem. Egyszer egy turista megpróbált bemászni a kerítésen és berohanni az épületbe, de szinte rögtön elkapták.


[link]


Ez az épület is része annak a helynek [templomnak], ahol elvileg van.

2012. aug. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Ez olyan mint a pápa épülete állitolag olyan irotak vannak a pincében ami megváltoztatná az egész keresztény vallást, és csak pápa meg a bíborosok láthatják.

Ezekből mi igaz az örök relytély lessz szerintem:)

2012. aug. 18. 22:45
 8/9 anonim ***** válasza:
És az az ember halhatatlan, vagy mi?
2012. aug. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem... Nyilván nem ugyanaz a fickó őrzi évszázadok óta. Egyszerre egy. Aztán ha meghal, jön egy másik.
2012. aug. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!