Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ki vitte el a bugyimat hová tűnt?

Vivianaaa kérdése:

Ki vitte el a bugyimat hová tűnt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Lehet kicsit hülyén hangzik ami történt velem az éjjel de valami nem stimmel!

A történetem: az éjjel tanga bugyiban, és egy pólóban aludtam, hajnal 4 felé felkeltem pisilni, és nem volt rajtam a bugyim, tisztán emlékszem, hogy abban aludtam el és nem volt rajtam, ezután kimentem pisilni, vissza feküdtem de nehezen aludtam el, mert idegesített,hogy mi történhetett! Reggel felkeltem az egész szobát felkutattam a bugyim miatt de sehol nem találom!

Mi történhetett mi volt ez ???


2012. aug. 28. 12:37
1 2
 1/19 anonim válasza:
Hasonló dolgok történtek már velem is, bár én férfi vagyok, de nekem is rengetegszer fordult elő ilyen. Eleinte engem is zavart, de már rájöttem, hogy ez inkább alvajárástól van.. Öcsém is csinált olyat, hogy éjszaka felkelt, elkezdett velem dumálni kiment megmosta a kezét, mondtam is neki még akkor, hogy erre reggel nem fog emlékezni.. Na a te eseted is ilyen:)
2012. aug. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
FELizgató történet :D
2012. aug. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

állíts föl egy kamerát amivel magadat veszed így megtudhatod, mert lehet hogy alvajáró vagy, fogtad és kidobtad a bugyidat az ablakon vagy betetted mondjuk egy konyhai fiókba ahol nem kerested


szerencsére én csak beszélek álmomban és azt is csak néha

2012. aug. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Nekem 6 éve a nadrágom tűnt el így. Persze, nem abban aludtam, lefekvés előtt levettem, és letettem az ágy mellé. Mint ahogy mindennap. Szegény voltam abban az időben, mint a templom egere, az az egy darab nadrágom volt, meg egy melegítőgatyám, szóval nem kevertem el sehová. Reggelre egyszerűen nem volt meg, üres volt a szék. Hat éve volt, de gyakran eszembe jut, és igyekszem reálisan felfogni, hogy nem ezoterikus dolog történt, mert attól nagyon megrémülnék. Persze, ilyenkor rögtön azt a kérdést teszik fel nekem, hogy az nem rémisztőbb, hogy valaki bejött a szobába, és semmit nem vitt el, csak a nadrágomat? De, az is félelmetes. Lose-lose szituáció.
2012. aug. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Ja,aztán persze az is lehet,hogy nem a tangád kellet nekik,ha nem te csak elfelejtettek vissza adni rád!Te pedig nem is emlékszel mit csináltatok!
2012. aug. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

A bugyikobold vitte el.

Szereti a bugyikat ... megenni.

2012. aug. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Azonosítatlan repülőtárgyak(UFO) miért akarnák a génállományukat frissiteni - mondjuk egy meterológia ballonnak mi szüksége van rá - ha azok csak technikai eszközök?
2012. aug. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
A bugyiszörnyeteg és én lepaktálunk hogy ellopjuk a bugyikat,de rájöttünk hogy nem volt jó ötlet,mert az szerencsétlen szörny a szennyesből vitte el azokat amíg én őrködtem... volt is bukéja...szerintem próbálj meg időben ki érni a WC-re a közel jövőben
2012. aug. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az értelmes hozzászólókhoz, hogy alva jársz.
2012. aug. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
és bocs az előbbiért
2012. aug. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!