Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan kell aurát látni?

Hogyan kell aurát látni?

Figyelt kérdés
Hova kell konkrétan nézni, és meddig? Az aurafotózást meg ne is említsétek, olyat még én is tudnék csinálni, nagy kamu az egész. De az auralátásban hiszek, és tudom, hogy majd jönnek hülyéző válaszok, de hadd higgyek abban amiben én akarok. Mellesleg nem kívánom alkohollal illetve kábítószerrel meglátni, egy módszert szeretnék, hogy kipróbálhassam. A nem támadó válaszokat előre is köszönöm!

2012. aug. 28. 17:56
1 2
 1/18 Ábelovszki Réka válasza:
35%
Nem tudom hogy kell csak azt h a barátnőm tud aruát látni de nem mondja meg hogyan kell vagy nem tudom csak azt tudom h tudni kell a színek jelentéseit hogy megtudd milyen hangulata van az embernek meg azt is h nem mindig tudod megnézni! Amúgy ez fantasztikus bocsi de ezzel születni kell ha eleve nem tudsz akkor nem tudsz bocsi! :$
2012. aug. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Akkor jöhet a fű meg a pálinka XD XD szerintem valahogy meg lehet tanulni, gyakorlással (eddig) minden sikerült már.
2012. aug. 28. 18:20
 3/18 A kérdező kommentje:
Ja, és köszi a válaszodat!
2012. aug. 28. 18:20
 4/18 anonim ***** válasza:
83%
Kezdd a fizikai aura megfigyelésével. Azt minden ember látja, ha megpróbálja. A szkeptikusok is, maximum nem hiszik el hogy az amit látnak az az. Egyszerű a kísérlet: nagyjából félhomályos szobában fehér fal felé nyújtsd ki az egyik kezed, az ujjaid legyenek széttárva. Ezután az ujjaid között átnézve fókuszálj a falfelületre. Ekkor az ujjaid körül láthatóvá válik egy átlátszó, de mégis a levegőnél mintegy sűrűbb közeg, ami a tested közvetlen kisugárzása. Ugyanígy eljárhatsz ha a tiszta égbolt felé nyújtod ki, nem nappal szemben, és az eget nézed az ujjaid között. Ezután megfigyelheted, főleg napsütötte időben, hogy a levegőben, ha az égre nézel sok apró fénypont cikázik. Ez az életerő, amint találkozik veled, és felszívódik a fizikai aurádban. Ha ezeket a levegőben cikázó fénypontokat már bármikor képes vagy látni, akkor fordítsd a figyelmed a kézfejedre. Ha defókuszált szemmel nézed, egy idő után a kézfejeden is megpillantod ugyanezen részecskéket cikázni meghatározott vonalak mentén. Ezek nadik, azaz energiacsatornák a testedben, és az aurádban. Ez mind látható anélkül, hogy komolyabb fejlettségi szintet érnél el. Ezekből megállapítható egy egyén pillanatnyi egészségi állapota. A többi, azaz érzelmi, és gondolati aurarétegek megfigyeléséhez már nem fizikai érzékelésre van szükség. De vannak fejlesztő gyakorlatok, amikkel elérhető ez a fajta látás is. De jobb ha inkább a szellemi fejlődésed melléktermékeként jelentkezik a látás, mint célzott gyakorlás után, mert akkor nem érnek kellemetlen meglepetések. Aki aurát lát, az mást is lát. Bár a legtöbben akik azt állítják hogy látják az asztrális aurát tévednek, vagy hazudnak. Annak ugyanis nem lehet megállapítani a színét. Az aura színe a pillanatnyi érzelmi állapottól, és egészségtől függően változik, egyszerre több színt is tartalmaz. Én csak a fizikai aurát látom...ahogy mindenki más, meg az életerőrészecskéket, amit mindenki más is, aki figyel rájuk. De egyelőre nem hiszem hogy jót tenne nekem ha látnám azt ami ezek fölött van. Valószínű az idegeim rámennének.
2012. aug. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
47%
Persze hogy abban hiszel amiben akarsz. Én a loúban hiszek és ezért az összes pénzemet veccőre költöm, hogy biztonságban legyek. Amúgy én nem hiszek benne, de ha már ide tévedtem elírom, hogy elvileg valami harmadik szemmel kell.
2012. aug. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
28%
"Egyszerű a kísérlet: nagyjából félhomályos szobában fehér fal felé nyújtsd ki az egyik kezed, az ujjaid legyenek széttárva. Ezután az ujjaid között átnézve fókuszálj a falfelületre." Kedves rejtelmes barátom, elmondom, hogy ennek semmi köze az aurához. Az ujjaid között nézel át, szóval a köztük lévő résre koncentrálsz így az ujjaidra kevésbé figyelsz, nem látod annyira jól. Ilyenkor az agy azt a részt emlékezetből próbálja összerakni, ezért látszik úgy, mintha lenne ott valami.
2012. aug. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
91%
Akkor próbáld ki azt, hogy az ujjaidra nézel, és arra koncentrálsz. A végeredmény ugyanaz. Ugyanúgy fogod látni azt az átlátszó közeget. És nem emlékezetből, mert az ujjadat nézed. Az ujjak közt átnézés csak egy példa. A kísérlet többféleképpen is sikeres lehet. De ha nem akarod nézegetni akkor ne nézegesd.
2012. aug. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Mikhal ***** válasza:
58%
meg lehet tanulni az Aurát látni . erre van módszer , nem nehéz , ha meg tudod nézni a 3D-s képeket akkor az aurát már nagyon könnyű meglátni . érdekel még részletesebben ?
2012. aug. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
28%
Ki mondta, hogy nem akarom nézegetni? Ha az ujjamra koncentrálok, ha mellé, akkor is lesz egy olyan rész, amit az agynak kell kiraknia emlékezetből, szóval ez a kísérlet megbukott. Ha van is aura, ez akkor sem az.
2012. aug. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ! Rejtelmesrengeteg, ha én tegyük fel, pislogás nélkül meredek egy pontra, akkor természetes, hogy körülötte fura lesz. Utolsó, igen, érdekelne részletesebben is.
2012. aug. 28. 18:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!