Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ti gondoltatok már erre?

Ti gondoltatok már erre?

Figyelt kérdés
a menyországba kerülnek a halott emberek lelkei és az állatoké is de szerintetek vannak ott dinoszauruszok is ? komoly válaszolókat szeretnék

2012. aug. 28. 20:27
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
33%
Nincs "mennyország" ezért nem, nem gondolkodtam rajta.
2012. aug. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
de pedig van a halál után de aki nem hisz benne az nem kerűl oda hanem annak végleges halál de én ott élvezem a luxust
2012. aug. 28. 20:32
 3/28 anonim ***** válasza:

és ha én azt hiszem hogy krisna örök hajlékára kerülök?

vagy ha azt hiszem hogy nem a tested/állat teste megy a mennyországba hanem a lélek?

akkor mi van?

2012. aug. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
A mennyországba nem kerülnek az állatok lelke.Katolikus vagyok és ezzel párszor kiakasztottam a papot.Amúgy meg nem hiszek benne.De ha meg keresztény vagy,akkor meg hogy jönnének ide a Dínók?
2012. aug. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
de én lélekre gondóltam és ott a lékek úgy néz ki mint amilyen volt a tested és mindennek van lelke még a dinoszauruszoknak is de mennyetek bele a játékba szerintetek milyen élet lenne úgy dínokkal ?
2012. aug. 28. 20:49
 6/28 anonim ***** válasza:
Igen!Sőt,még találsz ott manót,koboldot,tündért és persze a télapót,na meg Tavasz anyót!
2012. aug. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
jaj de hülye vagy én olyan lényekre gondóltam amik éltek is nem kitalált baromságokra mongyuk mamut is jöhet
2012. aug. 28. 20:56
 8/28 A kérdező kommentje:
azért jöhetnek még ÉRTELMES válaszok
2012. aug. 28. 21:11
 9/28 A kérdező kommentje:
amúgy oda írtam hogy halott emberek lelkei ha nem látnád
2012. aug. 28. 21:12
 10/28 x) ***** válasza:
Hát gondolni gondoltam már rá, de mivel senki nem tudja milyen a mennyország (vagy nevezzük bárminek ahova kerülünk halál után, már ha kerülünk bárhová is) így nem hiszem hogy túlságosan rá kéne görcsölni a dologra.
2012. aug. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!