Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért borzongok előre a...

Miért borzongok előre a beköltözéstől?

Figyelt kérdés
Nagymamám 2 hónapja meghalt, én pedig holnap fogok beköltözni a lakásába. De előre félek az első pár éjszakától. Miért ódzkodom ennyire?
2012. szept. 2. 09:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hiszel a szellemekbe? Ha igen, megkaptad a választ.
2012. szept. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem találkoztam még eggyel sem szerencsére. :) De biztos valami ilyesmi lehet bennem, ezért parázok ennyire.....
2012. szept. 2. 09:44
 3/13 anonim ***** válasza:
80%

Mert egy csomó helyen hallod, hogy " Fú, itt meghalt valaki és itt maradt a szelleme" meg ilyenek.

Ne parázz. A nagymamád gondolom szeretett téged, maximum az ő "nyomait" fogod érezni. Ezt nem ilyen szellem formában gondolom, hanem úgy értem, hogy én hiszek abban, hogy egy ház képes átvenni valamilyen szinten az ott sokáig élők "rezgéseit" (?). Tehát ha jó emberek éltek egy házban boldogan, annak a háznak jó a kisugárzása, ellenkező esetben meg rossz. Legalábbis nekem.

2012. szept. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ne félj mert értelmetlen. Be kell beszélned magadnak azt hogy itt semmi nem fog történni. Én olyan helyre költöztem még a barátnőmmel albérletbe ahol a szomszédok szerint többen is meghaltak már, egy idős bácsi halt meg először utána pedig egy 40 év körüli nő akasztotta fel magát aki a tulaj sógornője volt. MI amikor beköltöztünk oda semmiről sem tudtunk a tulaj felújította a lakást és később a szomszédaink mesélték el hogy mi volt ott. A barátnőmnek sokáig rémálma volt mert hitt ebben az egészben én meg továbbra is nyugodtan aludtam mert tudtam jól hogy semmi sem fog ott történni. És nem is volt semmi, a barátnőm is túlreagálta de belátta hogy feleslegesen parázik. Végül a kiköltözésünk előtt 2 nappal a barátnőm éjjel zajra lett figyelmes és egyből felrángatott álmomból, a zajt én is hallottam elég tisztán, a lakásba semmit nem találtunk a mi dolgaink sem zöröghettek mert már a nagy részét bedobozoltuk, végül kiderült hogy a szomszéd lakásba élő gyerek nézett valami horror filmet és onnan jöttek át a zajok. Nem kell ilyentől félni, semmi nem lesz! Odáig érthető hogy furcsa érzés lesz mert mégis családtagod élt ott de ezen ne görcsölj.
2012. szept. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Inkább ez a problémám nekem is: a mama már évek óta sajnos csak "vegetált" teljes mértékben mi láttuk el. Nyilván szeretett engem, de valami okból kifolyólag nem tudom ezt a hülye érzésemet legyűrni. :( Bízom benne, hogy talán, ha beköltözöm, és az én dolgaimmal berendezem, akkor elmúlik ez.

Nem volt még így senki?

2012. szept. 2. 10:05
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszi, megnyugtattatok egy picit. :)

Valójában az ember sok hülyeséget be tud képzelni magának, lehet, hogy az elején még én is jópárszor föl fogok ébredni fura zajokra...

2012. szept. 2. 10:07
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én évekig aludtam abban a szobában/ágyban ahol nagymamám meghalt..aztán szintén éveket laktam egy olyan albérletben ahol előttem egy csaj felvágta az ereit a fürdőkádban.Sehol nem tapasztaltam semmi paranormális hülyeséget,szerintem megnyugodhatsz..
2012. szept. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
42%
Néha elgondolkodom rajta, hogy érdemes volt-e a sok szellemes filmet elkészíteni... Most a sok hiszékeny hülye ilyeneken aggódik..
2012. szept. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Amanda: kétlem hogy a szellemes filmeken múlna a "sok hülye" hiszékenysége......

A levegőt sem látod, mégis hiszel benne, nem? Vagy kopoltyúval lélegzel?

2012. szept. 2. 12:16
 10/13 anonim ***** válasza:

Babonás vagy, és hinni akarsz az ilyenekben. Ha ott halt meg a Nagyid, és mondjuk hiszel a szellemekben, akkor miért nem abban hiszel, hogy a túlvilágról segíteni fog.


Gondolkozz! Ha idősen meghalsz, és mondjuk tényleg vannak szellemek meg ilyenek, te szellemként csesztetnéd az unokáidat, vagy segítenél neki?

2012. szept. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!