Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Most akkor melyik az igaz?

Most akkor melyik az igaz?

Figyelt kérdés

Ha valaki gyűlölködik, szitkozódik, az csak magának árt vele a negatív érzelmeivel,


VAGY


bebizonyították (állítólag), hogy ha egy pohár vízre odafigyelnek, szeretettel gondolnak rá, megváltozik a szerkezete, és egészségesebb lesz az emberi szervezet számára, ellentétben azzal a vízzel, amivel nem foglalkoztak. És ezt megcsinálták gyülölccsel is, aztán élő növénnyel is!


Ezek szerint az emberek gondolatai, érzelmei ennyire befolyással lennének a másik élőlényre?

Viszont akkor, ahogy mondani szokták, a politikusok már rég halottak lennének. :)



2012. szept. 3. 12:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
50%
Ha valaki GONDOLATOKKAL megváltoztaja a viz vagy bármi szerkezetét, akkor az legalább is Nobel-dijat érdemel, ilyen ugyanis nincs.
2012. szept. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
5%

Kérdzém én tetőled oroszlán, ha az oroszlán megeszi az embert, azzal kinek árt?

Magának biztos, mert Isten megátkozá az embert fogyasztó állatot.

De árta az embernek is, kinek életét elvevé.

Ennek okáért mondom, a gyűlölködő átkaival nem csak ellenségének árt, hanem magának is.

2012. szept. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
5%
Mert az ember lelke, mint a kristály víz, mint az aranyló zuhatag.
2012. szept. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Ha valakinek sok a rosszakarója, pl hírességeknek, akkor nekik mind betegnek kellene lenniük.
2012. szept. 3. 13:20
 5/16 anonim ***** válasza:

Miért kellene?

Ezt írtad:

"Ha valaki gyűlölködik, szitkozódik, az csak magának árt vele a negatív érzelmeivel, "


Tehát ha szidod mondjuk Orbánt, tele vagy negatív energiával, és saját magadnak ártasz.

2012. szept. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Igen, de mindkettőre írtam példát, de ezek ellentmondanak egymásnak. Amiket írtam, nem az én véleményem, csak olvastam őket.
2012. szept. 3. 13:34
 7/16 x) ***** válasza:
91%

Egyáltalán nem a víz szerkezetét változtatod meg, hanem a hozzáállásodat. Amit szeretettel, szívesen fogyasztasz az jobb hatással van a szervezetedre mint amit utálattal.

Tehát a sztárokra/politikusokra így nem tudsz hatással lenni, de magadat tényleg rombolod vele ha mindig negatív vagy. Árt az agyadnak. Ez nem mágia, ez egyszerű biológia és kémia.

2012. szept. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
24%
Ha valaki szitkozódik magának is árt vele és ha szeretettel figyel a vízre akkor annak energetikai rezgését változtatja meg vele.
2012. szept. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
És ha egy másik emberre figyelünk szeretettel, akkor őrá is jó hatással lehet ez, mint a vízre? (Anélkül persze, hogy kimondanánk vagy kimutatnánk valahogy. Csak gondolatunkkal.)
2012. szept. 3. 14:19
 10/16 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy ezt a vizes kisérletet, gyakorlott buddhista szerzetesekkel csinálták, szóval ha ez igaz, akkor nem egóból működik, ha egyáltalán működik.
2012. szept. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!