Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Várjátok már december 21-ét?

Várjátok már december 21-ét?

Figyelt kérdés
2012. szept. 6. 10:56
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
92%
Én igen, hogy a sok világvége hívőn röhögjek.
2012. szept. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Mit várjak rajta?????
2012. szept. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
96%
Igen, mert kíváncsi vagyok, hogy a sok debil világvégeváró milyen szánalmas indokokat fog kétségbeesetten kitalálni, miután a lehető leghétköznapibb nap lesz.
2012. szept. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:

Én igazából nagyon várom.Kíváncsi leszek milyen felhajtás lesz meg majd hogy mondanak aznap az újságok meg a tévék hogy az emberek bunkerbe menekülnek stb..

Szóval várom nagyon:DD

2012. szept. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:

én nem tudom mi lesz de egy biztos hogyha lesz valami azokon fogok röhögni akik abba vannak hogy nem lesz semmi

ha meg nem lesz semmi azon fogok röhögni szóval tök mind1

2012. szept. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:

Én is várom már a hívők miatt. Bár már most vannak sztorik h miért marad el megint.

404 kapott egy űrhajót az idegenektől saját állítása szerint, amivel megállítja a Nibirut mielőtt a Föld közelébe érne. Gondolom utána levadássza az összes reptoidot is. Persze azt nyilatkozta, h ezután nem tartja meg az űrhajót, mert nem tudja hova tenni..:D

2012. szept. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Addigra már leadom a diplomát, és onnantól nem sokára Karácsony, Szilveszter. Várom hát!
2012. szept. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

Én 24-ét várom. Hogy a család körülállja a feldíszített fát, énekeljünk és ajándékozzunk, és aztán finom vacsorát együnk...!

Másnap meg megyünk Nagyiékhoz, harmadnap meg a párom szüleihez, szóval gyönyörű lesz minden!


Ja és igen, akkorra már nekem is le lesz adva a diplomamunkám, addig is hajrá az egyik előttem szóló diáknak is! :)

2012. szept. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Èn is vàrom mert kívàncsi vagyok hogy törtènik e valami különös, megszokottól eltèrõ. Bàr valószínübb hogy nem.
2012. szept. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Várom! Mert már ez a hülye kérdés nem lesz fel téve. Már egy kicsit unalmas.
2012. szept. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!