Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Csináltam magamnak egy ingát...

Csináltam magamnak egy ingát egy ezüst láncból és egy ezüst gyűrűből. Össze-vissza válaszol. Most hogyan tovább a kalibrációval?

Figyelt kérdés
Többször megkérdeztem tőle, hogy melyik az igen, melyik a nem, ez még csak-csak egybevág, de ez sem mindig. Aztán ha egyértelmű kérdést teszek fel, (pl. a terítő, ami a konyhaasztalon van, piros? illetve hogy van-e mogyorófa a ház udvarán) kb. 80%-ban rosszul válaszol. Hogyan tovább az ingával? Milyen tanácsokat tudtok adni?

2012. szept. 8. 14:13
 1/8 anonim ***** válasza:
50%

Igen, az ezüstből készült ingák híresen félrevezetőek. Még a legegyszerűbb kérdésekre se válaszolnak helyesen. Nem azért, mert hibásak, egyszerűen csak bunkók. Ha a te ingád is ilyen, úgy tudod orvosolni a problémát, hogy jól nekicsapod egy kemény tölgyfából készült tárgynak, attól majd észhez tér.


Pista jósnő

2012. szept. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Gyakorolj. Ennél egyszerűbb és hatásosabb mód nincs rá.
2012. szept. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha a tölgyfakezelés után se józanodik ki az inga, akkor szerezz be egy aranyból készültet, mire az ezüst inga féltékeny lesz és jópofizni fog neked, hogy ne hagyd el az aranyért :)
2012. szept. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Megint csak hülyítitek a másik embert.Miért nem lehet megmondani az igazságot neki?


Az inga nem tud az elméd által kilengeni sem valami más intelligencia által,elég egy észrevehetetlen kis remegés vagy apró elmozdulás és máris mozog,én ezt vettem észre,lestabilizáltam a kezemet egy tárgyon majd koncentráltam hogy a lehető leginkább mozdulatlan legyen a kezem és bejött,az inga hosszú ideig csak alig érzékelhető finom mozgást végzett,de ez nem a kezemből áradó isteni energia miatt volt,leginkább mozgási energia miatt,amit nem tudtam megszüntetni.


Tanácsom:Éld hasznosan az életed,hagyd meg másnak a megszállottságot.

2012. szept. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Sehol nem írják, hogy napokig kell gyakorolni....
2012. szept. 8. 21:29
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor én most írom. Van, akinek elsőre megy, van, aki gyakorol. Jobb?
2012. szept. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Szia!

Az ezüst nem a legjobb választás. Inkább réz vagy ásvány ingát használj. Vannak szabályok, amiket be kell tartani, mert az égiek egyébként nem válaszolnak, vagy pontatlan választ adnak.

Tisztítsd meg, legjobb füstölővel, majd köszöntsd az ingát! Legelőször is fogd a jobb kezedbe, és irányítsd az ingát a bal tenyered fölé. Körözni fog, jegyezd meg az irányt! Utána fordítsd meg a bal tenyered és a kézhát felé irányítsd az ingát. Ellenkezőleg fog körözni. Ha ez OK, kérdezd meg, hogyan mutatja az IGEN-t és hogyan a NEM-et. Általában az IGEN az óramutató járásával megegyező, a NEM ellentétes. Minden használat előtt kérdezd meg! Esetleg később, ha már gyakorlott vagy, megkérdezheted a TALÁN-t vagy a NEM VÁLASZOLOK-ot is. Kérdezd meg, akar-e a Te ingád lenni.

Először kérdezz olyan dolgokat, amikre tudod a választ, pl. engem Erikának hívnak? NE gondolj közben semmire, csendesíts le az elméd. A jövőt nem lehet megmondani, ezt senki nem fogja neked megmondani max. tendenciákra lehet rákérdezni. Időpontokra szintén nem lehet, mert az égiek nem ismerik az idő fogalmát.

Gyakorlat teszi mesterré az inast. :)

2012. szept. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem ütött szöget a buksi fejedbe az, hogy ha ilyen egyszerűen bárki választ kaphatna a kérdéseire, akkor a világon mindenki ezt használná és mindenki tudná előre a jövőjét?

A tanácsom az, hogy ne pazarold az idődet ilyen egetverő ostobaságokra, és hogy mélységesen szégyelld magad, amiért eddig ezzel foglalkoztál.

2012. szept. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!