Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Elképzelhető ez?

Elképzelhető ez?

Figyelt kérdés
Nem hiszek ebben a "világvége" dologban, de ma láttam a hiradóban, hogy a japánok mamutokat akarnak klónozni. Azt mondják a DNS keresése pár hónapig tartana. Elképzelhető lenne az hogy sikerül létrehozni egy mamutot, nem bírják majd "kordában" tartani, elszabadul és világvégét okoz? Tudom, elég hülyén hangzik, de egyáltalán elképzelhető? Vagy talán még meg is történhet? Szkeptikusok is írhatnak!
2012. szept. 13. 22:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Mint a Jurassic park? :) Szerintem nem valószínű. A mamut különben is növényevő volt.
2012. szept. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Elképzelhetőnek tartom, hogy létre lehet hozni.

Világvégét nem tudna okozni, ha az összes valaha élt mamut is feltámadna.

2012. szept. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Attól még pusztíthat. Ráadásul oroszországban végzik a műveletet ami elég közel van.
2012. szept. 13. 22:27
 4/16 anonim ***** válasza:

Vagy legalábbis, egyszer szerintem majd létre lehet hozni.

Előző voltam.

2012. szept. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Szerintem ha sikerül klónozni egy mamutot akkor nem egy "kis karámban" fogják tartani hanem egy biztosabb helyen! És mivel nem felnőttként klónozzák hanem majd feltehetően az egy embrióból fog kifejlődni egy fiatal mamut és azt majd fogják nevelgetni!


Szerintem egy mamut nem okoz világvégét! :D Ha az ősemberek elbírta velük akkor nehogy már 7 milliárd ember ne tudjon egyet lenyomni! :D

2012. szept. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Régen is éltek mamutok,mégsem lett vége a világnak.
2012. szept. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Nem okozna, egyrészt mert növényevők, másrészt meg a mai fegyverekkel valószínűleg egy sima 9mm-es pisztoly is kinyírná.

Nem beszélve a kézigránátokról meg az összes többi vacakról...

2012. szept. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

1 db mamut világvégét okozna?

Te hány éves vagy, 9?

2012. szept. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
12 :D
2012. szept. 13. 23:09
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
ennyi erővel az elefántok is letarolhatnák a világot
2012. szept. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!