Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mitől változhatott így meg?

Mitől változhatott így meg?

Figyelt kérdés
Már egy pár hete, mikor megyek a boltba, átvágok egy kis utcán, hogy lerövidítsem az utat. Egyik nap egy magas, izmos férfi, akinek fekete kócos haja volt és sötét barna szeme (majd kiderül, hogy ez miért fontos) megállított, hogy segítenék e tartani a létrát, mert egyedül van otthon és nincs a közelben más. Én segítettem, mivel segítőkész vagyok és szimpatikus volt. Segítettem, elköszöntünk. Azóta még láttam párszor, mikor arra mentem. Ez idáig nem is lenne érdekes, de egyik nap mikor arra mentem láttam ugyanazt a férfit, de teljesen más volt. A haja ilyen arany szőke volt és kevésbé kócos, inkább felfele álló, de teljesen szabálytanul felfele, a szeme zöld lett és egy kicsit nagyobbnak is tűnt. Annyira meglepődtem, hogy nem is köszöntem, hanem gyorsan elsiettem onnan. Mitől változhatott meg ennyire? Ez nem természetes változás.

2012. szept. 14. 21:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Lehet van egy fiu testvére,esetleg ikrek.
2012. szept. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Az ikrek nem teljesen ugyan úgy néznek ki?
2012. szept. 14. 21:52
 3/14 anonim ***** válasza:

"az ikrek nem teljesen ugyanúgy néznek ki?"

Nem, képzeld. Az is előfordulhat, hogy egyik fiú, másik lány, jelen esetben egyik fekete, másik szőke. Ha nem is az iker, de tuti a tesója. Vagy akárkije, vagy egy hasonló emberke. Most komolyan... ha hasonlít, akkor mindjárt ő az másik testben?

2012. szept. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Arcra százszázalékosan olyan, meg kisugárzásra is. Csak a többi más.
2012. szept. 14. 22:04
 5/14 anonim ***** válasza:
Talán befestette a haját és színes kontaktlencsét használ.Az is lehet tényleg, hogy testvére vagy rokona a feketének.A mi szomszédunkban unokatesók járnak össze nap mint nap, de olyan hasonlóak, mintha testvérek lennének, sőt, akár ikrek is.
2012. szept. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Talán megmosta a haját.
2012. szept. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nekem akkor is fura. Elmegyek oda holnap is.
2012. szept. 14. 23:00
 8/14 anonim ***** válasza:
Szerintem elvesztett egy fogadást. :D
2012. szept. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
na kíváncsi vagyok, mi lesz....;D
2012. szept. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Szerintetek bunkóság megkérdezni, hogy mitől változott így meg?
2012. szept. 15. 10:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!