Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Azóta mindenhol ezt a számot...

Azóta mindenhol ezt a számot látom, miért?

Figyelt kérdés
A van, hogy most írtuk meg a matek év elejit, ami hát, valljuk be, nem az erősségem, a tanárt meg kifejezetten Utálom!! És kettes lett volna, pont a százalékhatáron voltam, de a tanár csak úgy rá írt +0,6%-ot, így 3-as lett. És azóta bárhol, bármikor, a neten, játékokban mindig találkozok azzal a számmal, sokszor az időt is x:06-kor nézem meg, és már kezd idegesíteni, miért van ez? De tényleg elképesztően sokszor találkozok vele!

2012. szept. 26. 17:19
1 2
 1/13 chrishu ***** válasza:
Ez azt jelenti, hogy meghalsz vagy átváltozol justin Bieberré
2012. szept. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hahaha...
2012. szept. 26. 17:34
 3/13 anonim válasza:
Kérdező, ugye nem vártál értelmes válaszokat? Ez itt a gyakorikérdések! :D
2012. szept. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem, ez az oldal a: te kérdezel, én trollkodok!
2012. szept. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Eddig is ugyanannyiszor találkoztál ezzel a számmal csak akkor nem tűnt fel....
2012. szept. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Lelkifurdalásod van, hogy jobbat kaptál a megérdemeltnél és nem reklamáltál. De már ne is reklamálj így utólag. Majdcsak túl éled valahogy.
2012. szept. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
lelkiismeret furdalás + pszichológia, ha az ember valamit nagyon akar vagy valami miatt lelkiismeret furdalása van mindenben azt látja
2012. szept. 27. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Tom Benko ***** válasza:
Kognitív disszonancia...
2012. szept. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nos én erre válasszal nem szolgálhatok sajnos mert velem is ez van persze nem pont ilyen értelemben mint a tied, de hasonló. én konkrétan már 3 éva minden nap ugyan azt a katicabogaras kis táskát látom valakin az utcán, minden nap hallom hogy valaki Székesfehérvárat említi ( hozzáteszem írtózok ettől a helytől) , és a felhőkben is állandóan napi többször szemeket látok. És én sem tudom mitől lehet ez.
2012. szept. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
táska.. ott lakik melletted egy kislány akinek az a kedvenc táskája, Székesfehérvár félsz irtózol a helytől mindenhol észreveszed h mondják, szemek... nos az emberi agy mindig az arcra fókuszál és mindenben arcokat keres így nem nehéz
2012. szept. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!