Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Valamilyen okból nagyon félek...

Valamilyen okból nagyon félek a vonatoktól. Mindig ha elmegy mellettem egy vonat, lepörög elöttem hogy kisiklik, és elsodor. Miért van ez?

Figyelt kérdés
Sajnos nem tudtam milyen kategóriába tartozik,ezért írtam ide.

2012. szept. 27. 06:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Én a metrókkal vagyok így, ami vicces, mert nagyon gyakran használom. Mindig a fal mellett megyek, és mikor jön, akkor is a hátam mögött fal van, nehogy besodorjanak.

3-as metróval nem is járok már, mondjuk azzal amiatt nem, mert az gyakran kigyullad, és már vizesedik is, emiatt van hogy meg kell állnia menet közben.

2012. szept. 27. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy gyerekkordban láttál egy erről szóló filmet, vagy valahol láttad a tv-ben, pl híradóban és ez okozza a belső félelmedet? Csak tipp....
2012. szept. 27. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
A vonat sebessége bizonytalanná teszi az egyensúlyérzékedet.
2012. szept. 27. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Kisebb koromban én is féltem a vonatoktól és a kisiklástól. Később azonban kiderültek a statisztikák, amelyek egyértelműen azt mutatják, hogy a vonat messze a legbiztonságosabb földi közlekedési eszköz.

Szoktál akkor félni, ha egy autó közeledik feléd és elmegy melletted? Nem hiszem. Pedig tízszer, vagy akár százszor nagyobb esély van rá, hogy egy autó kisodródik és elcsap. A vonatoktól nem kell félni, bár nagyok, hangosak és nehezek, jól ki vannak találva, nem siklanak ki csak úgy :)

2012. szept. 27. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt vonat a családban? Esetleg olyan, ami balesetet szenvedett...
2012. szept. 27. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Én is félek, ha mellettem megy el vonat, pedig tudom, hogy akkor már biztos nem fog kisiklani, mikor az állomásra jön be, olyan nem lehetséges.Nem is ettől félek, hanem olyan nagy, valóban az egyensúlyérzékemet rontja, ahogy mellettem elhalad.Ez a bajom vele, meg amilyen béna vagyok időnként, még esetleg aláesnék.

Van például, aki a kutyáktól fél, pedig még egy sem bántotta.Mindenkiben van valami félelmetes fantáziakép.Neked épp a vonat.Csak te tudnád legjobban kideríteni, miért.Talán tényleg láttál, hallottál valamikor valami ijesztőt a vonatokról.

2012. szept. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én meg a lovaktól rettegek, félek, hogy aláesek és összetapos. Lehet előző életemben egy ló taposott halálra :D

Egyébként valószínűleg azért van ez a félelmed, mert kis korodban valamilyen trauma ért a vonatokkal kapcsolatban, vagy mert olyan nagy, és hangos, ha meg aláesel, akkor elég nagy az esélye annak, hogy élve nem kerülsz ki alóla.

2012. szept. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
hát ez a buta kis félelem csak 2-3 hónapja van bennem...soha nem láttam még vonat balesetet,nem tudom mi lehet a félelmem oka
2012. szept. 27. 14:44
 9/13 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy vagyok a kamionokkal, azért mert sok kamionos balesetről hallottam. Szerintem nálad is hasonló a helyzet.
2012. szept. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Előző életedbe lehet, hogy ebbe haltál meg, hogy elütött egy vonat. Ha visszamész előző élete(i)dbe (pl. regressziós önhipzónissal) és valóban egy vonat ütött el téged akkor ez feloldhatja ezt a félelmet.
2012. szept. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!