Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért kapcsolt be a tévé?

Wwe aj kérdése:

Miért kapcsolt be a tévé?

Figyelt kérdés
Beléptem a napaliba és megáltam a tévé mellett és egyszercsak azt látom, hogy magátol bekapcsol! A távirányitó 3 m odébb van a kanapén és megnéztem nem volt beragadva a gomb!
2012. okt. 22. 19:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Timer on
2012. okt. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Minden kétséget kizáróan egy szellem szállta meg a tv-det.


Vagy esetleg áramszünet volt vagy szar a tévéd.

2012. okt. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
nálunk ha egy pillanatra elmegy az áram, aztán megint áramot kap, úgy érzékelte az egyik tv-nk, hogy bekapcsolták.
2012. okt. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Ez a tévészörny műve!
2012. okt. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Nem ment el az áram felvolt kapcsolva a világitás, nincs idözitö rajta.
2012. okt. 22. 20:09
 6/19 anonim ***** válasza:
van ilyen, meghibásodott csak egyszerűen. lehet máskor is ki be kapcsol, csak nem vagy otthon. vagy ha pl. panelban vagy akkor előfordulhat, hogy a szomszédnak hasonló a tv-je és ő kapcsolta be, csak a távirányító a tiédet is kapcsolta
2012. okt. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Várjunk csak, nem hívott valaki telefonon 1 hete?
2012. okt. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Most azt várod, hogy azt mondjuk, hogy szellem volt. Ugye? Jó, hát akkor szellem volt...
2012. okt. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
lehet, hogy be volt állítva az időzítő. velem elő szökött fordulni, hogy tévézés közben ráfekszem, vagy rá ülők a távirányítóra, bekapcsolódik az időzítő és egy idő után magától kikapcsol.
2012. okt. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Montam nincs idözitö és tanyán lakom, ugyhogy szomszéd kizárva. Müholdas. Elektromos hiba is kizárva 1 éves ház. Esetleg a tévé romlik el de egész nap itthon vagyok és még egyszer sem csinálta.
2012. okt. 22. 20:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!