Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik a legvalósz...

Ricsi114500 kérdése:

Szerintetek melyik a legvalószínűbb? (többi lent)

Figyelt kérdés

-idegenek

-kriptidek

-szellemek



2012. nov. 1. 10:10
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én úgy vélem, idegenek biztosan léteznek.

A világegyetem ugyanis szinte végtelen, lehetetlen hogy csak egyetlenegy bolygón van élet. Azzal nem értek egyet, hogy valaha is találkozhatnánk idegenekkel, mert a mi környékünkön műholdak segítségével tudományosan bizonyítva van, hogy nincsenek. Ezért javaslom, hogy menjen orvoshoz aki úgy gondolja földönkívülit látott, mert ismétlem valahol biztos vannak, de nálunk nem!

Mellesleg az "idegenekre" a legjobb kifejezés az űrlény, vagy a földönkívüli, ugyanis az idegennek más a jelentése, az UFO pedig egyáltalán nem űrlényt jelent.

A kriptidek nem tudom micsodák.

És végül a szellemek:

Akik nem hisznek a szellemekben, azoknak üzenem, hogy szellemek igenis léteznek.

Természetesen nem úgy, ahogy az emberek elképzelik őket, de léteznek. Na tehát akkor mi is az a szellem:

A szellem a halott ember lelke. Amikor egy ember meghal, a lelke beleszáll egy másik lénybe (természetesen olyan lénybe, aki most fog megszületni, mert ha már él, akkor már van lelke).

De ha a lélek nem akarja elhagyni a múltat, és új testbe szállni, akkor úgy marad. Ez alatt azt értem, hogy éli tovább az életét, csak nem húsvér emberként, hanem valahogy olyan csak félig meddig "valóságosként". Tehát létezik, de mégse.

No szóval a szellem egy "bolyongó, testét vesztett lélek".

És muszáj hogy létezzen, mert ha meghal egy ember megsemmisülhet a teste, az agya, de a lelke nem. A lelke tovább él, és ha nem költözik új testbe, akkor mint már említettem "bolyong" és ezeket a lelkeket nevezzük szellemnek. Vagyis, nem hiszem hogy egyáltalán látni lehet őket, vagy megidézni, (úgyhogy annak is lehet valami komoly baja, aki látott már szellemet), de igenis vannak.

Üdv:KDzs-2-0-0-0

2012. nov. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Kripitd, idegen

Mert: nagy a világ

Mert: állatok, ismeretlen élőlények, csak még nem fedeztük fel

2013. márc. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!