Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Èdesanyámon ùgy...

Dotya kérdése:

Èdesanyámon ùgy vèlem hipnozist vègeztem el (nem szándèkosan), ès komolyan szeretnèk ezutàn èrdeklodni?

Figyelt kérdés
2012. nov. 5. 12:04
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ha jol tudom akkor Magyarorszàgon csupán az emberek 2% kèpes erre,és ha esetleg van hozzà tehetsègem kitol vagy hol kaphatok segitsèget?.
2012. nov. 5. 12:11
 2/13 anonim ***** válasza:
90%

- ez nem műtét, hogy "valakin elvégzed", hanem úgy mondják hipnotizáltam ezt és ezt


- véletlenül nem lehet hipnotizálni


- a hipnózishoz némi tudás és nagy rutin kell, továbbá jó alany, szóval nem hipnotizáltad

2012. nov. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Érdeklödjél ezután, ha szeretnél. Nem lehetetlen de kevéssé vszinü, hogy hipnotizáltad az anyádat. Talán csak szohoz sem jutott valamiért? Ha az egész történetet leirod, (akár priviben) tudunk valami értelmeset irni. De igy?
2012. nov. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Véletlen hipnotizáltad ?XD Jó vicc.
2012. nov. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Így van, ez véletlenül aligha fordulhat elő. A hipnózis valójában nem az ezotéria kategória, csak belemagyarázzák. Meg lehet tanulni/tanítani, te ráéreztél.


u.i. Áruld el, hogyan csináltad ezeket az é betűket!

2012. nov. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ugyan úgy, mint te. Csak megnyomta az è betű gombját és beíródott egy è betű. Nem kell mindenben az ezotèriát látni, mèg ha azt is szeretnètek.
2012. nov. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Kérlek, írd le pontosan, hogy mit csináltál és mi történt, mert így nem tudlak kellő hatékonysággal nevetségessé tenni és kifigurázni.


Köszönöm.

2012. nov. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Tudod pont az ilyen semmirekello emberek miatt nem irtam mert tudtam hogy az ilyen magadfèle emberek csak rohognek meg gunyolják a màsikat.De az az igazsàg hogy sajnàllom a magadfajtàt.
2012. nov. 6. 16:51
 9/13 anonim ***** válasza:
82%
Hidd el, ő is sajnál téged.
2012. nov. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

>sajnallom


Még egy ok, amiért én is sajnállak téged.


De egyébként tényleg leírhatnád, hogy hogy történt, kíváncsi vagyok. Nem is szólok rá semmit, cserkész becsszó.

2012. nov. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!