Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Éreztetek már egy zene vagy...

Éreztetek már egy zene vagy egy kép láttán deja vu-t? Vagy mintha nem ide lennétek valóak, és idegen volt minden?

Figyelt kérdés

Én ma hallgattam Szinetár Dóra - Tűzpiros autóját, és úgy éreztem, mintha ott kéne lennem, és honvágy szerűségem lett,

és úgy éreztem, mintha egy másik időből jöttem volna...


2012. nov. 5. 14:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Én igen. neked többnyire szituációkkal kapcsolatba( amik eddig meg se történtek de mégis úgy érzem mintha már át éltem volna őket). Kép láttán nem igazán de zene hatására már volt.
2012. nov. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én volt már, hogy egy-egy zenére egy egészen más világ vett körül hirtelen. Aztán rájöttem, hogy azt a zenét 4-5 éves koromban hallottam sokszor, és az akkori élmények törtek rám hirtelen. Elég érdekes érzés. :)
2012. nov. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nekem 4-5évesen is voltak ilyenek... emlékszem egyszer ültem a nappaliban nyáron, és ment egy zene a rádióban. elfogott egy érzés, és beugrottak képek, hogy egy sivatagban vagyok, kaktuszok mindenütt és nagyon szomjas vagyok
2012. nov. 5. 16:10
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is van néha ilyen. Nem tulajdonítok neki jelentőséget, de érdekes.
2012. nov. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
eddig én sem, de most nagyon fura volt. vajon mitől van ez?
2012. nov. 6. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!