Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ki mit tud a Vimanákról?

Seriallkillah kérdése:

Ki mit tud a Vimanákról?

Figyelt kérdés
Ha valaki látta a The Objective(magyar cím: Pokoli hajsza) című filmer az érti hogy miért kérdezem. Légyszíves a filmel kapcsolatban is segítsetek mert nem igazán sikerült a végét elkapni hogy miről is szól a film. Előre is köszi.

#objektív #hajsza #Vimana #The Objective
2012. nov. 6. 15:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt hogy édesek és finomak.
2012. nov. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyszer leárazás volt a teszkóban, apám mennyit bezabáltam belőle. Egész éjjel a vécén ültem.
2012. nov. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ők a reptoidok szövetségesei, december 21-én elözönlik a Földet. Nem túl okosak, ezért a föld alatti konyhában főznek kecskemacska vérhernyó levest, ami a reptoidok kedvenc tápláléka.


Fapuma

2012. nov. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
76%
Fapuma... még így se lesz esélyük a loú hadsereg ellen... Söt, ha jól hallom már a poloskoidok is a loúvak oldalára álltak. :)
2012. nov. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!