Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Vannak itt olyanok, akiknél...

Vannak itt olyanok, akiknél működik a vonzás törvénye?

Figyelt kérdés
Hogy csináljátok, és eddig miket sikerült "bevonzani"?
2012. nov. 6. 16:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
29%

"Vannak itt olyanok, akiknél működik a vonzás törvénye?"

Nincs, csak olyan aki azt hazudja. Mindjárt jön pár emberke és leírják hogy eddig mit vonzottak be meg mit fognak.

2012. nov. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Nálam nem működik, és nem is működött, pedig próbáltam.

Amit "bevonzottam", az olyan is lett: Sz.ar, pedig nagyon rágörcsöltem.

Azóta hagyom a dolgokat menni a maguk útján!

Ez jobb, és én is nyugodtabb vagyok így.

Nem hiszem el többé, hogy a rosszat is én vonzom be, mert ez nem igaz, nem minden a mi hibánk, ahogy ha megfeszülünk se tudunk kierőltetni olyat, amihez semmi közünk, vagy nem nekünk való.

2012. nov. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
64%
A tömegvonzás törvényére gondolsz?
2012. nov. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

köszönöm 17:07, végre egy értelmes ember.

Nálam sem működik, bár abban a filmben igencsak azt szajkózzák, hogy márpedig de igen, és te vagy a hülye ha nem jó. Tudományos alapja érdekelne ennek... Mert tényleg van, akinél működik, ismerőseim között is. aztán lehet, csak csak qrva mákos az illető? vagy tényleg jól csinálja...

2012. nov. 6. 17:47
 5/15 anonim ***** válasza:
Nincs olyan aki bármit is "bevonzott" volna, legfeljebb bebeszéli magának.
2012. nov. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
de legalább az boldog, és elhiszi... én meg boldogtalan vagyok meg nem is hiszek semmiben, bár ez már a saját problémám.
2012. nov. 6. 17:53
 7/15 anonim ***** válasza:
Nekem sikerült jó pár dolgot, de nem tudom hogy ez érdekel-e, vagy hogy meg tudják-e a többiek cáfolni. Mert feleslegesen nem akarom megírni hogy mit sikerült.
2012. nov. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Megtudjuk.
2012. nov. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
engem érdekel, mond nyugodtan.
2012. nov. 6. 18:45
 10/15 anonim ***** válasza:

Nálam is működik és engem nem érdekel, hogy mások meg tudják cáfolni, én is meg tudok magyarázni egy dolgot több nézőpontból. Viszont szerintem azért nem pont úgy van, hogy

az ember "bevonza" a dolgokat....ám ha érdekel bővebben a véleményem írj üzit, ide hiába is írnám ki...mások úgyis jobb magyarázatot találnának az egészre ;)

2012. dec. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!