Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » November 9-én eljön a világvége?

November 9-én eljön a világvége?

Figyelt kérdés

Ezt a hírt olvasva nagyon megijedtem. Elméletben november 9-én elkezdődik valami, ami végül december 21-én fog tetőzni és a mai világ végét jelenti, de az is lehet hogy már meg sem érjük december 21-ét sem ?


[link]


2012. nov. 7. 17:59
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
96%

Dejóóóó!!:)

Múlt héten azt varázsoltuk, hogy nov.9-ére bukjon meg a világ összes kizsákmányoló vezetője! Akkor ezt most mi idéztük elő tényleg?:)))))))

2012. nov. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim válasza:
95%
Ez ugye vicc,hogy valaki elhiszi ezt? Szavakat nem találok az emberi hülyeségre
2012. nov. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:

...

Paranormal...

2012. nov. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
Igen, mert szombaton dolgozni kell.
2012. nov. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
100%
Dejó.Nem kell többé fosni a villanyszámla meg minden f@szság miatt.Áremelés meg minden...:)Osszák be addig is!
2012. nov. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 x) ***** válasza:
94%
A rövid vagy a hosszú válaszra vagy kíváncsi? A rövid: nem. A hosszú: a paranormal.hu köztudottan egy elvakult, észérveket nézni képtelen, ellenvéleményt el nem fogadó, megbízhatatlan oldal. Teletömik a cikkeket tudományos szakszavaknak tűnő szócskákkal amivel elhitetik veled hogy ők ezt biztos forrásból tudják. De mindez eltörpül amellett hogy mindenbe földönkívüli intelligenciát és idegeneket magyaráznak bele. Ha lesz is világvége az nyilván nem ilyenek miatt fog bekövetkezni. (Világvége alatt értsük most a Föld pusztulását.) Ha tényként kezeljük hogy léteznek földönkívüliek, még akkor sem tűnik logikusnak hogy miattuk legyen világvége.
2012. nov. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, bár én már annyi vilávégét túléltem, hogy tejfölt nevezhetnének el rólam.
2012. nov. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
100%

Mióta élek már vagy 20 világvégét túléltem.

Valakik nagyon unatkozhatnak, hogy minden hónapra minimum 2 világvégét megjósolnak. pl. nyáron volt valamikor ez a napkitöréses hisztéria, hogy itt a vég, nem lesz áram, nem tudok facebookozni, meg hogy nemrég műholdak zuhantak le :D ma olvastam, hogy sokan mekkora pánikba estek emiatt, én meg eddig nem is tudtam, hogy leesett valami az égből :D azért tájékoztassatok december 21-én, ha mégis jönne vmi aszteroida vagy reptoid anyahajók, mielőtt lemaradok róla, és csak 1 hónap múlva értesülök ezekről az eseményekről :D

2012. nov. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:

8-as, a különböző világvégeidőpontokat bizonyára nem ugyanazok az emberek kalkulálták ki, ezért a szórás.:)

De hogy mostanában halmozódnak ezek a dátumok, az tuti.

2012. nov. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
Csak most eszembe az a gondolat, hogy milyen marhaságokat fogunk mi hallgatni jövőre ha már a világvégét megint túléltük, de hát nagyon fogtok hiányozni.
2012. nov. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!