Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ha az a bizonyos 300 év...

Ha az a bizonyos 300 év kimaradt a történelemből, akkor most jön a világvége, vagy 300 év múlva?

Figyelt kérdés

#történelem #300 év
2012. nov. 9. 00:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%
Az a bizonyos 300 év nem maradt ki, de világvége így se lesz.
2012. nov. 9. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem is mondtam, hogy kimaradt, csak feltételezzük. Inkább olyanok válaszát várom, akik esetleg értenek is a majanaptárhoz valamit, és nem csak a filmeket nézik.
2012. nov. 9. 00:23
 3/12 anonim ***** válasza:
60%

"Inkább olyanok válaszát várom, akik esetleg értenek is a majanaptárhoz valamit, és nem csak a filmeket nézik."


Paradox.

2012. nov. 9. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 yugym válasza:
90%
Izé valahol tudomást szereztem erről a kimaradt évszázadokról de nem szeretném leírni h honnan mert nem fedi a valóságot annak sztorija a témáról.
2012. nov. 9. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
60%

Mivel az a bizonyos 300 év nem maradt ki, ezen kívül világvége sem várható az eljövendő néhány milliárd évben - ezért ez nem egy tudományos kérdés.

Ezoterika.

2012. nov. 9. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
41%
Én értek a maja naptárhoz és csak azt írja, hogy csak a buta világvége hívők és az ezósok fognak meghalni december 21.-én.
2012. nov. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
7%
A te agyadban maradt ki 300 év.
2012. nov. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

A gyökerekhez szólok, nem azokhoz akik kicsit is gondolkodtak a kérdésemen.

Megint bebizonyítottátok mennyi eszetek van. Nem a szkeptikus hozzáállással van a baj(én is az vagyok) hanem azzal hogy ha valaki feltesz egy elméleti kérdést egyből okosabbnak akartok látszani és alázni próbáltok. Ott van a mondatban egy "ha". Ez nem egy állítás kedves hülyék, hanem egy feltevés, teória. Igen egy teória ami valamelyest kapcsolódik az ezoteriához. Gondolkozzatok mielött bármit írtok!

2012. nov. 9. 16:05
 9/12 anonim ***** válasza:
50%

Te most egyszerre vállalsz állást két olyan összeesküvés-elméletben, amelyek a leggyengébbek közé tartoznak: a több száz éves kimaradás, illetve a 2012-es világvége. Ez egyenként is sok. Választ pedig itt nem fogsz kapni, mivel a hiteles források száma mindkét kérdésben egyenként megközelítőleg 0. Ami pedig mindkettővel foglalkozik, olyan kb. nincs, 0*0=0.


De ha nagyon akarod, akkor itt van egy épkézláb válasz. A maja naptár, amiből a kitalációk szerint a világ végét származtatták, sok évvel a 300 éves kimaradás után keletkezett. Ergo a kettőnek logikai alapon sincs köze egymáshoz.

2012. nov. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Az utóbbinak köszönöm a válaszát. Az eddigi egyetlen értelmes ember.
2012. nov. 10. 08:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!