Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Van valami értelme ennek az...

Van valami értelme ennek az ezotéria kategóriának?

Figyelt kérdés
Van itt egyáltalán valaki, aki komolyan veszi az ezoterikát, vagy csak arra jó hogy aki unatkozik széttrollkodhassa magát?

2012. nov. 10. 15:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%

"...vagy csak arra jó hogy aki unatkozik széttrollkodhassa magát?"


Megválaszoltad a kérdést :)

2012. nov. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
96%
Igen.Az,hogy néha feldobja a napomat:)
2012. nov. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Zsizsik666 ***** válasza:
92%

Nekem is feldobja a napomat, komolyan veszem amúgy, de troll kérdésre mit írjak?! Vannak itt olyanok, hogy éjfélkor mindenki felkel a röhögésemre XD

KEll egy kis lazulás, nem kell mindent hót komolyan venni, szívjál valamit, vagy rúgj be. Még az ezo is jobban fog menni, mintha puffaszkodol magadnak, hogy senki nem komoly.

Nem egy ezos barátom van, de az röhög itt a legjobban, aki a legkomolyabban veszi.

2012. nov. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
92%

Egyébként valóban.

Először én is max. komolyan vettem ezt az oldalt, és igyekeztem úgy válaszolni, mert feltételeztem, hogy ez az oldal az az oldal, ami a neve.

A rengeteg szkeptikus, és troll-os beszólások alapján rájöttem, hogy ezt itt nem szabad annyira komolyan venni. Itt valóban csak arra jó, hogy az ember kiengedje magából a napi-heti gőzt, hülye kérdésekre (pl. mikor érnek ide a reptoidok stb.) hülye válaszokat adjunk, és minél jobban röhögünk, annál jobban fogjuk magunkat érezni.


Érezd magad köztünk te is jól, meglátod, mennyivel jobb lesz!

2012. nov. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
89%
A motherbookdriverek használják titkos üzenetek továbbítására, többnyire kódolva.
2012. nov. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
73%
Nem csak a kategóriának, az ezotériának sincs semmi értelme. Az anyagiasságból és materializmusból kiábrándult new age-majmok látszat-alternatívája, a baj az, hogy a világon semmi alapja nincs.
2012. nov. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
61%
Nem több, mint az idióta, felesleges és haszontalan kérdésednek.
2012. nov. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Ja, ha nem lenne a kategória akkor unatkoznék. Mert én is toll vagyok!
2012. nov. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
90%

A sok tudatlan és megrögzült fanatikus teszi hasztalanná, ha az emberek nyíltabbak lennének a másik válaszára és nem csak oltásokba meg vitákba bocsátkoznának (ez a kategória nagyrészt erről ismert) akkor színvonalasabb eszme cserét lehetne folytatni itt.

Én szeretek ide járni, de komolytalan kérdésre nem tudok komoly választ adni, ezt értsd meg. De van olyan hogy az ember tovább lapozhatna ahelyett hogy sértegetné a másikat, az ilyen tényleg csak unatkozik.

2012. nov. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
62%
Van itt néhány gyökér aki hisz ezekben a hülyeségekben, de általában csak trollkodnak.
2012. nov. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!