Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan tudom megnézni az aurám?

Hogyan tudom megnézni az aurám?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok, milyen színű, és hogy tiszta-e. Én azt mondanám hogy tiszta, és 100%-ig biztos vagyok benne, de a színe érdekelne.

2012. nov. 10. 20:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
61%

Nézz a karodra, ahol hordod.


Ha meg nincs karaurád, akkor marad a faluaura vagy a mobilon lévö.

2012. nov. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
háát ez nem megy.
2012. nov. 10. 20:37
 3/11 anonim ***** válasza:
nézz utána googlebe, írd be azt, h auralátás gyakorlatok, tuti találsz valami hasznosat.
2012. nov. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Az auralátás egy optikai csalódás, amely a különböző színt érzékelő csapok fáradékonysága miatt jelentkezik. Ergo nem az számít, hogy mit nézel éppen, csak az, hogy milyen színeket látsz. Ha mereven nézel egy egyszínű felületet (akármit) egy kontrasztos háttérben, körvonalazódik az "aurája". Ne vedd sértésnek, ez az unalmas és egyszerű igazság.


Ezt persze kevesen hajlandóak elfogadni, itt vannak azok az ellenvélemények, amelyek gyakran előjönnek:

"De hát én is látom!" Persze, mivel egy optikai csalódás, bárki láthatja aki akarja.

"De a NASA is fejlesztett ki aurafényképezőgépet." Nem igaz, a NASA az infravörös és UV sugárzást rögzítő kamerákat fejlesztett ki.

"Az emberi test is sugárzik." Igen, de csak kis mennyiségű infravörös sugárzást bocsát ki, illetve gyenge elektromos jeleket az idegrendszere miatt. Ez viszont szemmel nem látható.

"Létezik aurafotózás és láttam is!" Ezek kivétel nélkül vagy fényképészeti és szoftveres manipulációk, vagy valahogyan külső hatással előidéznek látható fényt (koronakisülés).

"Sok barom agymosott nem tudja felfogni hogy ez igenis létezik!" A természettudományok igényességi szintje még senkit sem tett manipulálhatóvá. Az az agymosott, aki ténynek veszi az auralátók szövegét.

2012. nov. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
6%

Nincs kérdező aura- ez egy hindu kitaláció-- valószínűleg agyon éhezett,félig megbuggyantak romlott látás élessége.


De mint előttem író is leírta ha a szem romlik, megbetegszik akkor mindennek lehet valamilyen színű körvonala.

Elektor-mágneses és hő kisugárzása van egy testnek minél egészségesebb, és idősebb, annál erősebb.

2012. nov. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Evele123 ***** válasza:
90%

1. Létezik aura, vagyis vannak különböző színű és vastagságú energiarétegek a test körül.

2. Amilyeneket én eddig láttam: arany, világoskék, sötétkék, zöld.

3. Többféleképpen kell kifejleszteni az auralátást: egyrészt, amikor nézel, akkor egy adott pontra kell révedned, hogy majdnem 180 fokban lásd a képet magad előtt, mert a szemed közepén (a fókuszpontban) lévő csapok és pálcikák többsége már nem képes segíteni, hogy láthasd ezt az energiamezőt. Én ezt utasként tettem meg egy kocsiban, minden áldott nap, 20 percen át oda és ugyanennyit vissza. Minden nap imádkozni (meditálni) szoktam.

4. Segítenek a 3D-s képek nézegetése, mert az aurát is úgy láthatod, hogy az illető személy mögé nézel, lehetőleg fehér fal legyen a háttérben.

5. Minden nap lefekvés előtt imádkoztam Istenhez, hogy emlékezni akarok reggel az éjjeli álmomra. Mindig kérni kell a védelmet Istentől. Ezeknek a lépéseknek csak később láttam meg a hasznát.

Ez az öt pont kb. 3 évet ölel fel az életemből.

Eközben láttam egy misszionárius és egy festőművész auráját (arany színű), több üzletemberét (zöld, narancssárga és kék) és egy vallási vezető ill egy üzletemberét is (sötétkék, ami nem jó jel). Ha dolgod van az életben az auralátással, vagy úgy érzed, hogy dolgod lesz vele, akkor könnyebben megy a megtanulása.

Gondolatban meg kell kérned a célszemély őrangyalát és segítséget kell kérned Istentől is, hogy láthasd az auráját.

Ne foglalkozz az itteni "okos" hozzászólásokkal.

2012. nov. 12. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
50%
Evelel jobb lenne ha nem kényszerítenéd az elmédet hallucinációra, mert a végén bekattansz és skizofrén leszel.
2012. nov. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Evele123 ***** válasza:
90%

Mi Evelék nem vagyunk skizók, egyébként az internyetes becenevem Evele (egy-kettő-három) nem Evelel. Onnan képeztem a becenevet, hogy tévés közvetítésen keresztül tüntetésen hallottam "(L)evele!!!" Egyébként "normális" embernek tartom magamat, dolgozok (a fizu java részét hazaadom az asszonykámnak) , gyereket nevelek, hetente kétszer-háromszor élek nemi életet az asszonnyal (most romlik ez az arány, mert éppen megvan neki), autót vezetek, házimunkát végzek, beszélgetek a barátokkal és a családdal stb. Nem hinném, hogy nemnormális kettyos debil lennék. Általában a buszon is átadom a helyemet az idősebbeknek, segítek a fel- és leszállásban vagy babakocsi fel- és lerakásában, igyekszek becsületesen élni és nap mint nap a lelkiismeretemre (belső hang - Isteni tudat) hallgatni. Igyekszek szeretettel gondolni minden embertársamra. Minden jót!


Evele

2012. nov. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A 6-os tökéletesen leírta a jelenséget, ez egy optikai csalódás.
2012. nov. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Evele -"5. Minden nap lefekvés előtt imádkoztam Istenhez, hogy emlékezni akarok reggel az éjjeli álmomra. Mindig kérni kell a védelmet Istentől. Ezeknek a lépéseknek csak később láttam meg a hasznát. "


Tiszteletre méltó azon igyekezeted, hogy isten szellemben éljed az életedet- s azzal nincs semmi baj ha ettől a "hiszek"-től erősebb vagy és szerencsésebb.


De tudod amit Te látni akarsz és a látásodat arra kényszeríted, az nem több, mint elektromos töltéseknek, és a test hőjének kisugárzása-- de nem AURA marhaság.

Az hogy milyen színű ez a kisugárzás azt meghatározza az élő kora, egészségi állapota és olykor az érzelmi feszültsége, valamint milyen munkát végez, vagy épp semmit mert pihen.


Még egyszer mondom ne tanítsd önmagad ilyen látás képességre-- mert egyre rosszabbá válhat és már zavaró lesz a mindennapokban -gondolok itt pl a gépkocsivezetésre, pontos valaminek a készítésére, - ne tedd tönkre a minden zavarót kiszűrni képes,egészséges látásodat! -- s ne képzelj bele misztikumot se, mert rögeszméddé válhat. Van elég megbuggyant már a világon.


A életmódod felsorakoztatása-- az viszont tettszett. Tehát élj, szeress és gyarapodj becsülettel-- minden más lényegtelen.

2012. nov. 13. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!