Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ottthon vagy máshol töltöd...

Ottthon vagy máshol töltöd december 21 ét? Akkorra jósolják a világvégét.

Figyelt kérdés
Hisztek benne vagy nem ?Egyáltalán készültök rá?
2012. nov. 11. 13:36
1 2
 1/17 anonim válasza:
100%
Szinte biztos hogy nem lesz világvége 99-ben születtem, kb 2 világvégét éltem már túl, tutira nem lesz
2012. nov. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező! Azt kicsit kifejtenéd nekem hogy mi a FÉSZKES FENÉTŐL lenne világvége? Mi fogja okozni? Mert az elég kevés egy csigánál nagyobb értelmi szinten lévő embernek hogy "világvége lesz mer aszongyák.."

Várom a válaszod.

2012. nov. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Ha elolvasnád mégegyszer a kérdésemet látnád hogy én nem állítom hogy lesz nem is hiszek benne. Csak arra lennék kíváncsi más hogy áll ezzel.
2012. nov. 11. 13:59
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Mert szerinted van épelméjű ember aki valóban készül rá? Amúgy egy világvégére hogy lehet készülni, nem tök mindegy mit csinálsz ha jön a globális pusztulás?
2012. nov. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Akkor vidd a kérdésedet az ezóba a defektesekhez, ott sokkal izgalmasabb válaszokat fogsz kapni.
2012. nov. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Zsizsik666 ***** válasza:
88%
A maja naptár vége, aztán kezdődik a ciklus előről. Ennyi, ezt értelmezik félre, mivel kör alakú a naptár, se vége, se kezdete, de ez nekik nem tűnt fel!
2012. nov. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
61%
Próbáljuk már meg mi hozzászólók hogy nem válaszolunk még egy ilyen kérdésre és akkor talán elkopnak mert nagyon fárasztó ,valaki számolja hanyadiknál tartunk ebben az évben?
2012. nov. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

"Csak arra lennék kíváncsi más hogy áll ezzel."


Ezt másképpen is meg lehet tudni, anélkül, hogy még több ilyen hülye kérdéssel zaklass minket. Íme:

1. megnézed, hogy hol van a kereső.

2. beírod, hogy "világvége 2012".

3. majd a milliónyi kérdésből egyre rákattintasz, és elolvasod a kommenteket. Ugye, nem is nehéz?

2012. nov. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Valószínű hogy aznap dolgozni fogok, így egyértelmű hogy nem itthon leszek, maximum este. És nem készülök rá, mert minek? nem hiszek benne, majd ha lesz valami akkor lesz, ha világvége van úgyis vége mindennek akkor meg minek rá készülni? Ha meg nem akkor örülök neki. Nem hiszek benne mint mondtam, ugyanolyan nap lesz mint a többi.
2012. nov. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Világvége?Én nem hiszek benne..Attól mert ezelőtt párezer évvel pár muksó írt egy naptárat és most lesz vége.Na és?

Misztikus világvégét én kizárom(pl.reptoid invázió stb.)Mert mégis mit akarnának tőlünk?Természetfeletti dolgok meg nem is léteznek (hiszek bennük de nemhizsem hogy léteznek..fura).Aztán reális világvége:Meteorbecsapódás_a NASA vagy az Európai űrkutatási hivatal tuti észreveszi már jóval előtte és egy semlegesítő rakétát lő.

Zombitámadás(igen megtörténhet, mert a hülye kínaiak már halottakkal is kísérleteznek):Ha felélesztik is őket, biztos hogy feltalálnak valami szuperfegyvert ami legyalulja őket.Mert hát végülis nekik mi a lehetetlen?Szállodákat építenek hetek alatt..


Szóval akárhonnan nézzük valahogy megfogják állítani, ezért szerintem nem létezik.Az lehet hogy valami változás lesz.Egyébként én a suliba fogom tölteni valószínűleg..

2012. nov. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!