Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Akkor most lesz világvége...

Akkor most lesz világvége december 21-én?

Figyelt kérdés
Mondanak ilyet is meg olyat is.
2012. nov. 15. 15:02
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
35%

"Édesem te semmiről nem fogsz tudni addig amíg a NASA hivatalosan be nem jelenti azt."


Mert egyes egyedül az Amerikai Űrkutatási Hivatal figyeli az eget, más országoknak ez meg van tiltva, és máshol nem dolgoznak csillagászok csak a NASA-nál.

Okos vagy...

2012. nov. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

"Azt mondják, 3-4 napig sötétség lesz a világon...ez szinte biztos."


Ha ez szinte biztos fogadsz velem nagy összegben?

2012. nov. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Lesz világvége, aztán meg mégse. Tudjuk hogy megy ez. Ki mint vet, úgy majd ha piros cigányhó esik le a takaródról, ameddig ér nyújtózkodni - maga esik bele.
2012. nov. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Digo válasza:


"utolsó:

mert szerinted sosem lesz világvége??:DD"



Nem tudom. :D

Igazándiból nem érdekel nem mozgat a téma.

Ha lesz ugyis kiderül NASA a világgal nem fogja megosztani SZERINTEM mert akkor mindenki menekülne. :D Ki tudja mi lesz azt sem tudom mit írok... xDDD

2012. nov. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim válasza:
73%

Ha A Nasa-nál dolgozó emberek tudnának valamit, szólnának legalább a rokonaiknak, ha jót akarnak, azok az ő családjuknak stb. és már mindenki tudna róla...

Persze attól még lehet világvége, óriási változás...Isten tudja és nem a hamis próféták, akikből ma egyre több van.

Luther azt mondta, ha tudnám, hogy holnap véget érne a világ, ma még elültetnék egy fát. Ehhez tartom magam, bár egy kis tartalék nem árt, mert bármi történhet, olyan is, amiről álmodni sem merünk.

2012. nov. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
2012. nov. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
2012. nov. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!