Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Világvége hívők, csak hogy...

Világvége hívők, csak hogy egy kis tudományt is szívjatok magatokba! (? )

Figyelt kérdés
[link]

2012. nov. 16. 13:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Előre tudom, hogy mindjárt jön a sok kölyök. Idézem: "ez megtévesztés" "a reptoidok tették fel ezt a hírt a netre, hogy megtéveszzék az emberekeket" "jön a répa és a reptoidokkal együtt leigázza a földet" stb... blablabla...


Mindazonáltal, én nem hiszek az ilyen világvége dajkamesékben. Sajnos ezzel csak az emberek bizalmát játszatják el a tudósokkal, mármint a sok unatkozó dedós tízévesek, meg egyéb unatkozó "nekem mindent lehet" típusú egyének miatt, akkor nem fog elhinni az emberiség egy VALÓDI, a föld létezését veszélyeztető veszélyt, amikor IGAZÁBÓL fogja a pusztulás fenyegetni a bolygót, legyen az aszteroida, valamilyen óriási, világméretű katasztrófa, vagy esetleg űrlények jönnek ártó szándékkel amik IGAZIAK és NEM KITALÁLT REPTOIDOKRA, SZÜRKÉKRE MEG HASONLÓKRA gondolok.


Megjegyzés: a nagybetűs szavak nyomatékosítást jelentenek, nem pedig kiabálást.

2012. nov. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%
Kérdező, téged az ostoba (általad ostobának vélt) emberek miért szórakoztatnak? Ha igazán bölcs lennél, akkor vagy megpróbálnád őket helyes (általad helyesnek vélt) útra terelni, vagy ha erre nem látsz esélyt, akkor nem foglalkoznál velük. Ez az ellenségeskedés és rosszindulat minden ostobaságnál pusztítóbb. Provokálás helyett foglalkozhatnál valami hasznosabbal is, ha már magadat értelmesnek érzed.
2012. nov. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Jó volt a cikk :)
2012. nov. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

"Ha igazán bölcs lennél, akkor vagy megpróbálnád őket helyes (általad helyesnek vélt) útra terelni, vagy ha erre nem látsz esélyt, akkor nem foglalkoznál velük"


Ne haragudj de azokat akik mindenféle tudományosan alátámasztott érv/ellenérv ellenére is váltig állítják hogy márpedig dec.21.-én "nekünk ütközik egy kisbolygó, sötétség lesz napokig, nem lesz áram, beleütközünk a galaxis közepén a rézfaszú bagolyba, stb" azokat csak megmosolyogni lehet.


Egy ismerősömnek befektetésekkel foglalkozó cége van. Ma mesélte hogy tegnap felhívta az egyik eddig komolynak és értelmesnek hitt ügyfele hogy mi értelme van a továbbiakban az egész üzletnek, hiszen dec.21.-én itt a világvége mert megyünk a null síkba! És ezt ő halálosan komolyan is gondolta, egy olyan blogról szedett infó alapján amin Jézus a háttérkép. Szerintem ezeknek az embereknek a szavazati jogát is el kéne venni, mert ne döntsön már egy egész ország sorsáról (közvetve) aki ennyire nem tudja megkülönböztetni a valóságot a szemfényvesztéstől.

2012. nov. 16. 15:48
 5/12 anonim ***** válasza:

"azokat csak megmosolyogni lehet."


Inkább jól kiröhögni.

2012. nov. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Visszajöttem hogy mennyi válasz jött. És érdekes módon nem lett tolongás! Kár a szóért.
2012. nov. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Persze, mert érvekkel szemben nem tudnak mit mondani. Erre számítottam.
2012. nov. 17. 17:55
 8/12 anonim ***** válasza:
Figyi, mindenki a saját véleményét tartja igaznak, te is, ők is. Ilyen alapon mindenki kinevethetné a többieket. Ha szerinted ez a helyes megoldás, akkor nem akarlak eltéríteni, tedd csak bátran ezt, és mosolyogd meg őket. Gondoltam amúgy, hogy kapásból védekezni fogsz, ahelyett, hogy elgondolkodnál azon, amit írtam. Hiába, a változás nem könnyű, és nem megy gyorsan. Hülyéket mindig fogsz találni a világban, és nem fogod tudni egytől-egyig "jó útra téríteni" őket, soha. Magadat viszont igen. Ezért érdemesebb az embernek saját magán dolgoznia, ahelyett, hogy másokat gúnyolna ki. Neked se esne jól, gondolom.
2012. nov. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"Egy ismerősömnek befektetésekkel foglalkozó cége van. Ma mesélte hogy tegnap felhívta az egyik eddig komolynak és értelmesnek hitt ügyfele hogy mi értelme van a továbbiakban az egész üzletnek, hiszen dec.21.-én itt a világvége mert megyünk a null síkba! És ezt ő halálosan komolyan is gondolta, egy olyan blogról szedett infó alapján amin Jézus a háttérkép."


Túl sok volt neki a biblia. Voltaképpen a biblia hívők is sokat rondítanak a képbe, mert állandóan jönnek a betanult szövegükkel, holott csak dumálnak össze-vissza és az olyan nagyra tartott istenkéjük sehol nincs. Csak hirdetik azt a hülye igét, csak képtelenek felnyitni a szemüket, hogy a valóságot lássák, ne azt hajtogassák egész álló nap, hogy isten így, isten úgy, isten amúgy... Ezek lassan már képesek arra is "szentelt" vizet dobni, aki mérgesen néz rájuk, azzal, hogy ő a megtestesült gonosz. Sőt még arra is, hogy rájukjön az öt perc és direkt belekötnek valakibe. Itt egy példa: Egy férfi beleköt egy másikba. Elhangzik pár hangos szó, de verekedés nem történik. A kötekvő megy panaszkodni a rendőrödnek, összehazudik mindenfélét, meg pl. olyat is, hogy a támadó eltörte a lábát, holott annak semmi baja.

2012. nov. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
nem mind1 neked hogy mit gondolnak az emberek? Had higgyek mar a vilagvegeben ha akarok. Ha azt mondod h nem lesz, attol meg bennem lehet a feleem. Szoval telesen foloslegesen irtad ki a kerdest (?) ugyan olyan vagy, mint akiket utalsz, csak te pont az ellenkezojeben hiszel. Ugyan olyan fanatikus vagy es probalod raeroltetni az altalad igazak vel nezeteidet a tobbi emberre.
2012. nov. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!