Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek mi lesz velünk ha...

Szerintetek mi lesz velünk ha meghalunk?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy erre lehetetlen válaszolni, de én a VÉLEMÉNYETEKET kérem.

2012. nov. 23. 15:11
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
19%
Egybe olvadunk a sátánnal.
2012. nov. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
83%
Eltemetnek.
2012. nov. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
64%
Reinkarnáció.
2012. nov. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
64%

A testünkkel:

-megesznek a kukacok...fúj.

-elhamvasztanak és szarrá égsz a tűzbe.

-ha vízbe fulladsz, megesznek a halak.


A lelkünkkel...már ha van, vagy valami ilyesminkkel.

-a menybe kerülünk vagy pokol [ebben én nem hiszek]

-itt maradunk az élők kozott..[ ebben inkább hiszek]

-más világba kerülünk. [van fantáziám de ehhez nincs]

-reinkarnáció...ez egy érdekes dolog. De ki tudja :]


Én inkább abba hiszek hogy vagy reinkarnálódunk, vagy itt maradunk. De inkább az utolsó. De nem tudok igazán én sem mit mondani, csak érdekes dolog, mert halottam olyanról, hogy a hipnotizőr visszatud vinni téged a múltba...olvastam pár beszámolót. Egyszer én is ki fogom azt hiszem próbálni, érdekes dolog ez. De inkább még ne most gondolkodj ezen, addig jó még élünk..rá érek hatvan év múlva...bár kitudja :D Elvisz a kettőezertizenkettő [csak vicceltem mert hülyeség] vagy rám szakad a plafon..:D


Ez inkább fantázia és hit kérdése.

2012. nov. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
44%
semmi..rothadás krematorium egy faxa kis kereszt vagy csillag vagy falfülke..kb ennyi..többet kb ne is várj
2012. nov. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
92%

Én például a reinkarnációban hiszek,szóval szerintem újra megszületünk,ez segít abban,hogy a lelkünk fejlődjön,és végül majd,ha megtanultunk mindent, visszatértünk az Egyhez.

Azért erre mégis csak jobb gondolni,mint arra,hogy a föld alatt rohadunk el és utána már nem lesz semmi..xDD

2012. nov. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
kell egy hit..azért pl a katolikus egyház budhisták stb találtak ki hogy életed során atársadalmi normáknak megfelelöen élj,csak gondolj bele mi lenne ha a pápa egy vidám vasárnap a vatikánból közölné hogy az egész egyistenhites dolog csak tréfa volt..anarhia lenne.azt gondolom a gyenge emberek mentsvára hit..darvin után freestylban kövesd le mi az élet rendj..születés valamennyi kis lét(kinek mikor mennyi)és halál..itt a vége..
2012. nov. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
76%
15.46 os alegklasszikusabb pékda jobb arra gondolni..mire?már most életedben azzal próbálsz vigaszt keresni az elkerülhetettlen ellen hogy kitaláltad te mit tudjam én pillangó leszel..vagy nem:)de az biztos..
2012. nov. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
57%
A testünk elrohad, elporlik, és ha van lelkünk, akkor talán átkerülünk egy másik dimenzióba, esetleg reinkarnálódunk, jobb ebben hinni, ez megnyugtatóbb mindenki számára, mint az, hogy nem marad belőlünk semmi.
2012. nov. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
35%
Az lesz, mint amikor felébredsz az álomból. Utólag még egy kis ideig emlékszel az ott történtekre, de ahogy egy kicsit másra figyelsz, aránylag gyorsan elhalványul és semmi jelentősége nem lesz visszanézve. Elfelejtődik minden itteni örömöd és bánatod. Minden amiről azt gondoltad jelentősége van, hogy akár meghalni is érdemes érte. Az az én, akit most élsz semmivé foszlik. Elég szomorú innen nézve :(.
2012. nov. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!