Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Volt már paranormális, túlvilá...

Volt már paranormális, túlvilág, ezoterikus élményed? :D

Figyelt kérdés
Jöhet bármi, ami ilyen ezo-s sztori, és veled történt, még a medvedisznóember is :D

2012. nov. 30. 18:58
 1/4 anonim ***** válasza:
46%
Egyik nap elmentem a McDonalds-ba és találkoztam az egyik reptoid flottaparancsnokkal. Meghívott egy hambira :D
2012. nov. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
62%

Tavaly történt,egy Pénteki napon.Elmentünk a haverokkal a Pipacs presszóba.Dumáltunk,ittunk,dumáltunk meg ittunk,később csak ittunk mert beszélni már nem bírtunk.

Ott volt előttem egy teli üveg sör.Elmentem dobtam egy sárgát+1 barnát,aztán amikor visszamentem és leültem az asztalhoz hihetetlen dolog történt.....eltűnt a söröm raller.Egyszerűen nem tudtam mi történt,mert zúgott a fejem,homályosan láttam mindent és szédültem.Talán a 14üveg sör és 1l. pálinka?Vagy talán amikor elmentem wc-re,valami paranormális dolog történhetett kint a presszóban?Talán annyira erőlködtem kulázás közben,hogy valami ezoterikus bacilust összesikerült izzadnom?!

A mai napig relytély marad ez számomra....

/Ai:Lapos Elemér,Alkoholista és Űrhajóparancsnok/

2012. nov. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
én tulajdonképpen mikor vakeráztam.éreztem hogy jön, de nem láttam a klotyeszban!!
2012. nov. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
57%
A szülinapi bulim után láttam vukkot,karakkot..meg pár simabőrüt.
2012. dec. 3. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!