Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek Villás Béláról?

Mi a véleményetek Villás Béláról?

Figyelt kérdés

Elsősorban olyanok véleményét kérdezem akik MÁR VOLTAK legalább egy eőadásán esetleg tanfolyamán, nem pedig olyanokét akik csak ítélkeznek úgy hogy még nem hallgatták őt meg személyesen!

Mennyibe kerül beülni egy előadásra egyébként?


2012. dec. 2. 15:24
1 2
 1/14 Pietrosol ***** válasza:

Szia!


Amiről és ahogyan beszél,szerintem korrekt!Ellenben azt nem tudom hova tenni,hogy egy előadást 100000 forintért tart meg!Tudom én,hogy terembérleti díj meg saját költségek,meg...,na de 100000!


Nálam a mérték a régi táltos világ embere!Egy táltos nem kérhet semmit a gyógyításért és ajándékot is csak tehetős embertől fogadhat el!Szegénytől még ajándékot sem!

2012. dec. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én csak a fogós Alit ismerem.
2012. dec. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nekem kb 95%-ban tűnik korrektnek, amit mond. A maradék 5%-kal viszont nagyon "ki lehet siklatni" a közönséget, ha nincs meg a kritikai érzék. A baj, hogy az emberek nagy többsége vagy teljesen elutasít valamit, vagy teljesen el akarja fogadni, hogy legyen valaki, akit követhet, akire támaszkodhat, akiben 100%-ig megbízhat. De nem csak ez a két véglet van. Azt mondom, mindent, de mindent feltétellel kell fogadni, és éberen tartani a kritikai érzéket, és akkor lehet tanulni bármelyik előadó beszédéből, kiéből többet, kiéből kevesebbet. Villás Béla stílusa elég hatásvadász, és sokféle manipulatív módszert fel lehet fedezni a beszédében, ennek ellenére sok jót is mond szerintem. Csak hát ugye azt mondja, ne legyünk birkák, meg ne bálványozzunk senkit, ennek ellenére a egyes hívei vakon követik, befizetnek súlyos pénzeket az előadásaira, és kórusban bégetve válaszolnak V. B. feltett kérdéseire, amiket persze úgy tesz fel, hogy közben szuggerálja a választ is. És a hallgatók azt válaszolják, amit V. B. válaszként vár, amiről érzik, hogy hallani szeretné! (Nyilván nem mindenki, csak akiket hallani. :))
2012. dec. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

"Nekem kb 95%-ban tűnik korrektnek, amit mond. A maradék 5%-kal viszont nagyon "ki lehet siklatni" a közönséget"

Ezt úgy értem, mint pl a reklámoknál, ha valamit el akarnak adni, akkor mondanak előbb egy sor igaz állítást a termékről, és csak az x-edik lesz hazugság (vagy enyhén túlzás), de mivel ezt az x-edik állítást megelőzte egy csomó igaz állítás, a befogadó kritikai érzékét ezzel elaltatva, az x-ediket már gondolkodás nélkül el fogja fogadni, nem lesz olyan kritikus, mint az első állításnál.

2012. dec. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Ez most komoly hogy egy személyre 100 000 ft a belépő???? Van aki ezt kifizeti?
2012. dec. 2. 22:14
 6/14 anonim ***** válasza:
én 100ezresről nem hallottam, csak 20 ezresről.
2012. dec. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Pietrosol ***** válasza:

"egy előadást 100000 forintért tart meg"


Ezt írtam!Hogy lett ebből fejenként 100000?

2012. dec. 3. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
úgy hogy nem írtad hogy a 100ezret elosztják esetleg az emberek között, a kisújjamból meg nem szoptam ki :) így azért másabb :) köszi
2012. dec. 3. 22:29
 9/14 anonim ***** válasza:
Nyilvánvaló hogy egy előadásért 100 ezret kér nem pedig fejenként te güzü. Hogy te mekkora észlény vagy. Ezt a kérdést is csak beollóztad valahonnan? Mert biztos hogy nem a te fejedből pattant ki ha még ez sem evidens számodra.
2012. dec. 4. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A kérdező azt kérdezte szó szerint, hogy mennyibe kerül beülni egy előadására. Tehát nyilvánvaló, hogy a fejenkénti belépőjegyre gondolt, nem? Ha elmegy egy előadásra, neki édes mindegy lesz, hogy Villás B. mennyit kaszál be összesen, az a lényeg, hogy ő mennyit készítsen be a tárcába. :)
2012. dec. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!