Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit tudtok a vámpírokról?

Mit tudtok a vámpírokról?

Figyelt kérdés

Nem vagyok egy Twilight rajongó kis tini.

Csak egyszerűen érdekelnek az igazi vámpírok..



2012. dec. 3. 20:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
igazi vámpírok nincsenek.
2012. dec. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nézz utána: porfíria betegség, Vlad Tepes,(Drakula gróf, karóbahúzó Vlad) Nosferatu, II. Mária angol királynő,(ha jól emlékszem őt vámpírnak gondolták) Báthory Erzsébet.

Ennyivel kb. a téma lényegét tudod, ezenkívül persze vannak még legendák más országok mitológiájából és a valós forrás, vagyis a vámpírdenevérek.

2012. dec. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ja és wikipédiás cikk.

Szerintem abban mindez benne van, de talán még több is.

2012. dec. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Olyan vámpírok amiket a Twilightban láttál nem léteznek. Senkinek sincsenek szuperképességi, mindannyian emberek vagyunk. Az előfordulhat, hogy van egy két elmebeteg állat, aki vámpírnak képzeli magát és állatvért iszik, de ettől még nem lesz vámpír. Szóval igaziak nincsenek...
2012. dec. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Szerintem ezt a kérdést inkább az ezotéria tárgykörhöz kellett volna írni. Vámpírok valószínűleg nincsenek. Szuperképességeik sem biológiailag, sem fizikailag nem lehetnek. Ezek a történetek legendák, ami azt jelenti, hogy a nép költötte ezt az egész vámpír-históriát, tudományos alapja nincs.
2012. dec. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Vérrell táplálkozó denevérfaj, ami azt hiszem Dél-Amerikában él. És egy betegség.
2012. dec. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Pali1977 ***** válasza:
Igen, nem eszik meg a hagymás vért, pedig ha tudnák milyen finom :DDDD
2012. dec. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Nagy Zia válasza:
az bizony :DD
2012. dec. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen második válaszoló utána nézek.:'D

A többieknek pedig aszt ajánlom ha nem hisznek a Vámpírokba akkor ne szóljanak hozzá ehhez a témához!

2012. dec. 8. 23:42
 10/12 anonim ***** válasza:
62%
Figyu! Én egy igazi vámpír vagyok és fokhagymával el tudsz ijeszteni, meg szenteltvízzel is. Ha keresztül versz rajtam egy karót, meg lelősz ezüsgolyóval akkor meghalok. Koporsóban alszom, egycsillió éves vagyok, és tudok repülni meg minden. Ha akarom mást is vámpírrá változtatok, de téged nem foglak, mer nem érdemled meg mer túl buta vagy, meg nem is tudsz helyesen írni. Amit filmekben látsz, meg a blikkben olvasol az mind igaz! Csak higgyé benne és jó lesz neked!
2012. dec. 9. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!