Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Nostradamus szerint is decembe...

Nostradamus szerint is december 21-én, mindennek vége van?

Figyelt kérdés

Világvégét jósólt aznapra. Igaz lehet ?


[link]


2012. dec. 6. 17:58
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Na mivan, megint mered linkelni azt a szart?
2012. dec. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Veronika, most lusta voltál kimásolni azt a 86 oldalas semmitmondó fos összeesküvés-elméletet amit általában szoktál?
2012. dec. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
El is néztem, hogy honnan linkelek. Ha a multkor valami búlvárlapról linkeltem és akkor nem szóltatok be, akkor most miért?
2012. dec. 6. 18:23
 4/7 A kérdező kommentje:
és montam ne hívjatok veronikának meg másnak se
2012. dec. 6. 18:24
 5/7 rémuralom ***** válasza:
100%
Marhaság. Nostradamus egyetlen jóslatában sincs dátum megjelölve. Túlnyomó részükben még csak körül-belüli időbeli tájolás sincs, amire azt mondják, hogy már bejött, az is csak utólagos belemagyarázás, amely általában számos ponton sántít.
2012. dec. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az 5. válaszolót kiegészíteném azzal, hogy ha minden "Nostredamus-jóslat" valóban általa keletkezett volna, gyakorlatilag évtizedeken keresztül jósolnia kellett volna.

Egyszerűen a 99%-a a Nostredamus jóslatoknak utólag megírt kamu, amire azt mondják, hogy ő írta, mivel a kutya se olvassa el az eredetiket.

2012. dec. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Persze a kérdésről jócskán lecsúsztam, de ami késik.. 2012. December 21.-én az történt, csak egy korszak zárult le, mégpedig a Vaskor. Belépünk hamarosan az Aranykorba.
2015. nov. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!