Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ez igaz hogy a maják nem...

Ez igaz hogy a maják nem számoltak szökő évet és a világ vége már régen volt? Ami most lenne dec 21. én

Figyelt kérdés
2012. dec. 6. 23:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%
Mondjuk Kiszel tünde legyártat egy nagy naptárt 2012- 2145-ig 2018-ban jönne egy meteor elpusztít mindent de valhogyan fen marad egy naptár és néhány épület stb. 2080-ban ujra kialakul az élet és megtalálják kiszel tünde naptárát és látják hogy ez a naptár bizony csak 2145-ig van mi következik ebből 2145-ben világvége lesz
2012. dec. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Aha ezt mondom akkor ez hülyeség?
2012. dec. 6. 23:31
 3/14 anonim ***** válasza:
40%
Ki fog derülni az élet tud vicces dolgokat csinálni és előttünk haltak már ki :) tehát nem vagyunk sebezhetetlenek lehet jövőhéten bejelentik hogy 2 nap és meghalunk mind senki sem tudhatja biztosra mit láttak mit tudtak a mayák lehet most nevetünk 21 dátumon de az is lehet hogy hamarosan sírunk nyilvánvaló ennek sokkal kevesebb esélye van de ki tudja a világvége egy folyamat amiben már te benne élsz
2012. dec. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Attol függ milyen világvége? ha a halál akkor bármikor de a pénz meg a munkahelyek az is már vészes
2012. dec. 6. 23:40
 5/14 anonim ***** válasza:
itt már minden vészes csak hát nem sokan foglalkoznak vele az egyik dokumentumfilmben egy nő megy ki csónakkal halászni a víz színe fekete majd kiér a partra leteszi a fekete halat a földre előveszi a mosóport és lemossa a halról az olajat hogy megtudja enni tudtam hogy van környezetszennyezés de ezen a jeleneten kicsit meglepődtem amúgy a shel-nek volt valami féle telephelye
2012. dec. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Durva nagyon....



ezt figyeljétek most irta valaki


privátban



Üdvözöllek dr. X vagyok !


Kérlek olvasd el mert fontos információt tartalmaz! Hamarosan, meg fog változni az életed és rajtad múlik, hogy milyen irányban.



Szeretném felhívni figyelmedet egy veszélyre, mely az egész emberiséget fenyegeti ! Az emberiség nagyon sokáig eljutott a természettudományok kutatásában, azonban spirituális szinten nagyon gyermeteg még, sajnálatos lenne, ha mielott transzcendens tudatosságra ébrednénk kipusztulnánk. Az emberiséget veszély fenyegeti az urbol. A Reptoid (REPtílián humanOID) névre keresztelt gonosz földönkívüliek december 21-én meg fogják támadni a bolygónkat !


A Reptoid civilizáció röviden összefoglalva, úgy mutathatnám be, mint egy ember testu, gyík feju hülloformájú lény, mely értelmileg magasan az ember felett áll. Képes belelátni a gondolatainkba is. Nagyon gonosz, érzelmileg érzéketlen lények, melyek a legcsekélyebb empátiával sem rendelkeznek. Rengeteg fajt irtottak ki a galaxisban és most az emberiség ellen készülnek.


Ebben a videóban Te is meggyőződhetsz arról amit elmondtam, és anyanyelvünkön van, magyarul.


http://www.youtube.com/watch?v=HkHGfT5ylj4


KÖNYÖEGÖK MINDNYÁJUNK ÉRDEKÉBEN : FIGYELMEZTESD, EMBERTÁRSAIDAT, BARÁTAIDAT ÉS AKIT KÉPES VAGY ARRA HOGY AMINT LEHETŐSÉGETEK ENGEDI KÉSZŰLJETEK FEL, AZ ŰRBŐL ÉRKEZŐ INVÁZIÓRA !



Tudom, hogy sok fórumtársunknak írtam korábban, hogy lépjen be a Reptoid ellenállásba, mely a földönkívüli gonosz lények ellen küzd. sajnálatos módom a Reptoidok információt szereztek a levelemről és törőlték mind regisztrációmat, mind azt az információhalmazt melyek a jeletkezők adatait tartalmazták. Nem kell félnetek, ha jeletkeztetek ezek a tetvek már a december 21-i földönkívüli invázióig semmit sem fognak csinálni veled. Sajnos a számítógépem amin ez az adatbázis található volt, elbaszták ezek a kis mutánsok. Nem, kell félned, mert önnmegsemmisítő jelszavas rögzítőben volt, így az idegenek nem fértek hozzá !


Az egyetlen teendőd, hogy MENTÁLISAN és ahogyan csak lehet felkészülsz egy űrből érkező invázióra, melynek pontos időpontja ez év december 21-e.


Biztosíthatlak, már régóta tanulmányozzuk a földön élő hüllőket és az elfogott néhány Reptoidot és tudjuk hogy a sebezhető pontjuk a fülük mögött van. Felkészűltünk rájuk, de nélkületek közember nélkül semmit sem érünk. Kérünk, ha az idegenek inváziója megtőrténik, állj ellent.


Fel a fejjel barátom.

dr. X

2012. dec. 6. 23:52
 7/14 anonim ***** válasza:
Állítólag Chuck Norris egyedül ünnepli a karácsonyt!
2012. dec. 6. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
81%
Sajnos a számítógépem amin ez az adatbázis található volt, elbaszták ezek a kis mutánsok. Nem, kell félned, mert önnmegsemmisítő jelszavas rögzítőben volt, így az idegenek nem fértek hozzá ! ezen beszartam a nevetésétől
2012. dec. 6. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Amugy én is xDD ezen a héten volt egy másik is hogy készüljek fel mert itt a vég xD közben bk-t néztem xDD és at hittem besz...ok xDD
2012. dec. 7. 00:00
 10/14 anonim ***** válasza:
engem is spammelt az a nyomorék
2012. dec. 7. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!