Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ti még bírjátok a világvégét?

Ti még bírjátok a világvégét?

Figyelt kérdés
Mert én már nagyon nem, se éjjelem sem nappalom ettől az ügytől már, lelkileg roncs vagyok, már olvasgatni sem merek hogy melyik nap milyen okosságokat találnak ki,sosem lesz vége úgy érzem :S karácsonyi hangulat zéró!

2012. dec. 18. 22:56
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Ha világvége lenne, akkor már a politikusok rég messze járnának innen. Hiszen ők a legfontosabb emberek a földön. Egyébként akkor már a média adásokat is leállítanák.
2012. dec. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Nemhiszek benne! Ugyanolyan nap lesz mint a többi!
2012. dec. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
En is mar nagyon parazok ettol a szartol legyen mar Szombat...Foleg akkor ilyedtem meg legjobban amikor lattam egy cikket h Szarajevot meg Beogradot elleptek a Varjak
2012. dec. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Nem ugyanolyan nap, hanem a média szerint spirituális világ lesz, ahol nem lesz erőszak stb...


De a munkanélküliséget, szegénységet elnézve ezt kétlem.

2012. dec. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Pedig esélyes,hogy a napvihartól elporladsz kérdező. Már csak egyet kell aludni ,és lángba borul az ég! Se isten, se sátán nem ment meg! Nincs hova bújni! Nagyon jól imádkozz,hogy kibekkeld jövőhét elejéig, mert lehet hogy késve érkezik, és miven ha egy nappal később "süt" a hasadra a nap!? A NASA nem fogja neked ezt előre bejelenteni,hogy mi várható. De nem hinném,hogy véletlenül építenek annyi bunkert államokban, és nem magánemberek szintjén történik ez, hanem nagyszabásúakat, úgy hírlik. Lehet hogy tudnak valamit. Én sem vagyok nyugodt, nem kell annyira hátradölni a nyugalomtól. Egyenlőre csak fifty fifty az esély,hogy lesz vagy nem valami. Meglátjuk hamarosan!
2012. dec. 20. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Jaaa,hogy te napi kapcsoaltban vagy a politikusokkal? De jó neked. Amiket a tv-ben leadnak, azok mint napokkal ezelőtti felvételek is lehetnek. Nem kell nekik egy nap sem ,hogy biztonságba húzzák magukat, oda ahova ilyenkor "szokás lelépni" De neked nyugodj meg nem szolnak. Úgyse tudnák hova tuszkolni azt a 7 milliárd bírka embert. Ígyis sokan vagyunk már.
2012. dec. 20. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Na, azért visszatérek Szentestén, hogy mi is van a világvége rettegéseddel? Békésen telik a karácsony, vagy a hangulat még most is zéró?
2012. dec. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!