Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ez lehet a nibiru bolygó?

Ez lehet a nibiru bolygó?

Figyelt kérdés

[link]

Nézzétek meg a videót,szerintem nagyon hasonlít a többi nibiru bolygó felvételhez.


2012. dec. 19. 19:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Ufót láttak Győr fölött (04:49). Szerintem rossz a link.
2012. dec. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
57%
Nincs is Nibiru miről beszélsz? A NASA ismegerősítette hogy semmi ilyesmi égitest nem létezik.
2012. dec. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
Szerinted nem lenne állandóan, mindenütt, mindig látható, ha ez egy égitest lenne?
2012. dec. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
66%
Ha létezik is, akkor eléggé messze van a Földtől.
2012. dec. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%
őőőőőőő Nem? :D
2012. dec. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem, az a Namek.
2012. dec. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
76%
A Nibiru jön, lát, pusztít, felcseréli a mágneses pólusokat, és megsavanyítja az UHT tejet!
2012. dec. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
82%
2 nap van a világvégéig. Nem kéne látnunk akkor már egy Földnél 20-szor nagyobb bolygót, vagy esetleg a hatásait érezni (főleg hogy már valószínüleg a Holdat eltérítette volna és velünk is csinált volna valamit a gravitációs mezője?
2012. dec. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
67%

Ide már válaszolni sem éri meg, mert ígyis-úgyis lepontoznak.

Legalább a bolygó nevét jól írtad volna! És ne olvass több fantasztikus irodalmat, inkább menj ki a szabad levegőre!

2012. dec. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
9%

Amiket a NASA mond meg csinál, azzal nagyon kell vigyázni! Némi túlzással fogalmazva, szinte már úgy tekintenek az emberekre, mint játékokra, azt mondanak a nyilvánosságnak, amit akarnak; és közben meg azt csinálnak a háttérben, amit akarnak. A legfelső vezetők kiadják az utasításokat, a lentebbi körök meg úgy táncolnak, ahogyan az előbbiek fütyülnek; hogy mit szabad elmondani meg csinálni és mit nem. Állítólag 30 évvel ezelőtt felfedezték a Nibirut, hatalmas energiát meg pénzt áldoztak rá, miután állítólag sikerült megfejteni a maja és a sumér hagyományokat. De aztán meg rögtön visszavonták a felfedezést, és elkezdtek titkolózni! Hát nem furcsa ez?! Azt mondják a vezetők, hogy nem akarnak pánikot kelteni, meg ilyesmiket. Pedig az embereknek jogukban áll tudni az igazságot, mert szerintem nekik, mint adófizetőknek a pénzéből a NASA meg a hadsereg is jócskán részesül! Meg állítólag "demokrácia" is van, ha jól tudom!

Ugyanezt a "játékot" már eljátszották évtizedekkel korábban a roswell-i esetnél is, több mint egy fél évszázadig hülyítették az embereket! Most mindegy, hogy a NASA csinálja, vagy az amerikai haderőnek a vezetősége; - a szálak ugyanoda vezetnek. Aztán a Holddal és a Marssal kapcsolatos rejtélyekről még nem is beszéltem, bár ez most nem is témája a kérdésnek.

De nyilvánvalóan igaz az, hogy most nem közeledik semmiféle aszteroida vagy bolygó, mert ezt már régen észlelték volna.

Ami a felvételen látható, az szerintem is egy ufojelenségnek tekinthető.

2013. febr. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!