Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Nézitek a google-ben legújabb...

Nézitek a google-ben legújabb világvége bejegyzéseket?

Figyelt kérdés
Én olvasgatom ki mit ír, rákerestem a legújabb találtatokra.
2012. dec. 20. 09:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
nem, minek?
2012. dec. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
35%
Majd kora délutántól lehet nézegetni az eseményeket, a dátumvonal környékén akkor lesz éjfél, és ott kezdenek majd belépni a nullsíkba.
2012. dec. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
69%
Utolsó, neked ilyenkor még nem adták be a gyógyszert ami arra a betegségedre való hogy elhiggy minden sz@rt? Vagy mégis milyen eseményekre számítasz?
2012. dec. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
53%
Amúgy "nullsík" az miért pont a dátumvonalnál kezdene bármit is?? Egy ilyen objektum ismeri hogy hol van a dátumvonal és ott támad? Jézus...
2012. dec. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
88%
komolyan ennyi hülyét! egyrészt mi a tököm az a nullsík ? ezt magyarázza már el nekem valami intelligens nullsík hívő, mert eddig ahány ember kérdeztem annyi különböző magyarázatot kaptam... másrészt meg dátum vonal, az miaz ? mert hogy ugyanazon a dátumon minden évbe más helyen van a bolygó a körpályáján az is biztos (mivel nem pontosan 365 nap alatt megy körbe aminek korrigálásának ott a szökőév de az sem pontos és már a másik irányba kezdi eltolni az egészet)és éjfélkor ? hmmmm... melyik időzóna szerint vagy ez a nullsík Magyarországon él?
2012. dec. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Csak érdekes figyelni a honlapokat, ahogy ezzel a dátummal foglalkoznak, és ontják a cikkeket. Szerintem. :)


Amúgy hiába lesz éjfél valahol hamarabb tényleg nem jelenti azt, hogy pont mindenhol az ottani éjféllel kezdődne valami. Szerintem nem lesz semmi.

2012. dec. 20. 10:03
 7/13 A kérdező kommentje:
A nullsík nem az hogy a Föld nap és a galaxis közepe egy vonalba kerül? Mert valami ilyesmit is olvastam, de lehet a nullsík már egy másik új dolog.
2012. dec. 20. 10:06
 8/13 anonim ***** válasza:
60%
Ember!!! A Föld, a Nap és a Galaxisunk közepe minden évben 1x egy vonalba kerül mivel a Nap körül haladunk körbe! Ennyi IQ harcost...
2012. dec. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Ember, gondoltam. De állítólag ez az együttállás lesz most. És tök lényegtelen, hogy minden évben bekövetkezik, ha ehhez a dátumhoz kapcsolódóan domborítanak bele valami nagyot. IQ harcos... o.o"
2012. dec. 20. 10:21
 10/13 anonim ***** válasza:
87%
Azért mert már nem tudják mit találjanak ki hogy ijesztgessék a tudományos ALAP ismeretekkel nem rendelkezők egymást. Belépünk a nem létező síkokba, nem létező bolygók jönnek amik ráadásul láthatatlanok, hirtelen pólusváltás lesz ami miatt kitörnek a vulkánok, lehullanak a vadkacsák és a szomszéd kéménye együtt áll a Curiosity antennáival! Mindegy csak legyen a sztoriban valami tudományos megfogalmazás, amit nem értetek és akkor az olyan ijesztő!
2012. dec. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!